Page 1 of 2
Snížení OČ a útoku
Posted: 09:27 27. Jan 2008
by monstera
Chybu jsem hlásil před ukončením minulého věku, ale je tam pořád:
Předmět příspěvku: U aasimara bez zjevné příčiny po určité době
"OdeslatNapsal: 19:02 03. Led 2008
Po určité době dochází ke snížení OČ a snížení útoku, i když se věnuje běžné činnosti, jako je třeba výroba lékáren ? Proč ? únava jen na 25 %, ani hlad ani žízeň ! "
teď hned po nalogování a meditaci !
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 11:13 27. Jan 2008
by kucik
O kolik? Jde o zmizeni bonusu, nebo o pridani zaporneho postihu? Zmizi to meditaci nebo dispellem? Po cem presne se to stalo? S jakou rasou?
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 13:34 27. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:O kolik? Jde o zmizeni bonusu, nebo o pridani zaporneho postihu? Zmizi to meditaci nebo dispellem? Po cem presne se to stalo? S jakou rasou?
člověk, aasimar, přidání záporného postihu, někdy samo zmizí, jindy zůstává.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 13:39 27. Jan 2008
by kucik
Aha! Aasimar ma postih -2 attack a -2 AC v interierech.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 13:42 27. Jan 2008
by Rejty
Proc ma aasimar postih v interierech? To ma mit okridleny elf...
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 14:03 27. Jan 2008
by kucik
Maj to oba. Tak to mam Aasimarovi sebrat?
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 14:07 27. Jan 2008
by Daanri
Jo aasimar to nema proc mit.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 14:13 27. Jan 2008
by kucik
Jakto? Taky ma kridla.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 14:16 27. Jan 2008
by Daanri
Kridla ma aj tiefling. A proc by mali mat postih v interieroch? U okridlenych elfov ide skor o psychicky postih, ze sa citia v uzavretych priestoroch stiesnene a preto nedokazu tak dobre bojovat ako vonku, ale aasimari a tieflingovia taky problem nemaju.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 15:30 27. Jan 2008
by kucik
Dobro, tak ja to jeste zmenim.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 19:22 27. Jan 2008
by monstera
kucik wrote:Dobro, tak ja to jeste zmenim.
nevím, jestli jsi to změnil, ale po resu to mám i v exteriérech !
Re: Snížení OČ a útoku - zmizelo ale zmizely i bonusy aasimara !
Posted: 21:12 27. Jan 2008
by monstera
Po přihlášení se do systému sice nebylyx znovu penalty , ale nebyly ani bonusy.

Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 21:14 27. Jan 2008
by kucik
Uz je to hlaseny ve vedlejsim topicu. Zrejme nejaka chyba pri poslednim updatu.
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 21:17 27. Jan 2008
by monstera
Re: Snížení OČ a útoku
Posted: 21:20 27. Jan 2008
by kucik
Ano, ja to pochopil. Uz je to hlaseny ve vedlejsim topicu.