Page 1 of 9
OBCHODNÍCI
Posted: 09:58 27. Jan 2008
by monstera
nemají zboží, u kováře a mečíře v Karathe je jen truhla k výběru zboží od mečíře, ne od kováře, v obchodě krejčího jen kožešníka ne krejčího. V dialogu s obchodníkem chybí možnost opustit dialog bez činnosti .
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 12:02 27. Jan 2008
by kucik
Pokud kupujete itemy a mate je na sobe, sice za ne zaplatite, ale neoznaci se jako koupene, takze o ne prijdete a budete povazovani za zlodeje.
Bude opraveno s pristim restartem.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 12:14 27. Jan 2008
by Kaoru
V podtemnu neni pripojen obchod ke konverzaci u prodejce lektvaru v obchodi ctvrti.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:23 27. Jan 2008
by Pajule
na saty potrebuju lvl...co to je za kravinu?jako abych mohla nosit saty potrebuju nanejmin 3lvl?oh kdo tohle vymejslel??

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 13:30 27. Jan 2008
by kucik
To by me taky zajimalo. Porad tam jsou ale chudsi saty, na ktere level neni potreba.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:23 27. Jan 2008
by Pajule
tyy jsou osklivee a skarede

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:36 27. Jan 2008
by Rejty
Nektery saty jsou na lvl, protoze davaji bonus.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:40 27. Jan 2008
by nomis_b
V dolnim Hagolu je ve smisenem zbozi stul, kterym se da prochazet.
(mozna je to proto, ze bez prochazeni, by se asi nedalo dojit k tomu obchodnikovi, ale je to nezvykle)
EDIT: Jo a v chramu helgarona prodavaj svitky leceni malych zraneni za 20 ale lektvar je za 11, tka nevim, proc jich je tam takova spousta(kol 20) kdyz jie stejne asi nikdo kupovat nebude..
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:49 27. Jan 2008
by Ikkie
Hagol - koželužnictví a oděvnictví - byl jsem v osm večer IG času zamčen uvnitř

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:58 27. Jan 2008
by kucik
Jo, ty obchody zdase nezamykaj nikde.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 15:59 27. Jan 2008
by Ikkie
kucik wrote:Jo, ty obchody zdase nezamykaj nikde.
Právě naopak, zamkli to dokonale, ještě, že jsem stihl svou postavičku zasytit, než tam vlezla

Re: OBCHODNÍCI
Posted: 16:03 27. Jan 2008
by Daanri
V Hornim Hagolu je to vraj tak, ze jedine duergar ma od vsetkeho kluce a dostane sa tam kam chce. Hlubinny pulcik a cerny skret sa dnu sice dostanu ale pak maju problem vyjst von. Musi sa to prenastavit.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 16:07 27. Jan 2008
by Ikkie
Jaj, tak to bude možná chybka ve dveřích. Ta zamčená postavička je duergar. Klíč mám. Jinak ten obchod je tuším v dolním (hlavním) Hagolu.
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 16:25 27. Jan 2008
by Ikkie
jinak, nevim, jestli je to záměr, ale skoro žádný obchodník v Hagolu nestojí na svém místě a furt přešlapují po celém obchodu a jsou někde jinde, než kde mají být (u pultu)
Re: OBCHODNÍCI
Posted: 16:29 27. Jan 2008
by Daanri
To bude asi chyba.