Page 1 of 1

Karatha - výškový level horního - KOSMETICKÁ DROBNOST

Posted: 22:00 03. May 2020
by BlueOne
Nevím, jestli je to chyba, omyl a nebo záměr.
Horní město ani nemusí mít název protože je nahoře, ale i tak mi to nedává smysl.

Když vezmu náměstí jako výškovou úroveň 0. Tak z náměstí se jde do Horního kolem akademie po jedněch schodech tedy na level 1.
Když se jde do Horního ale druhou stranou, tak v chrámové se jde dolu na lvl -1 a pak v horním jsou ještě jedny schody a jsme na -2.

Horní město je však jeden level. Přitom je rozdíl 3 výškové úrovně.
Buď je to chybka nebo je Horní město z kopce :)
Stačilo by asi ty schody v Horním z chrámové čtvrti dát místo dolu nahoru.
Jen nápad :)

Re: Karatha - výškový level horního

Posted: 06:54 04. May 2020
by Barbar321
Nechci do toho nějak kecat a nebo spamovat, ale osobně si myslím, že Horní město není o výšce jako spíš o luxusu. Zbytek města je pro ně jen bahno společnosti, zde žije šlechta a nobilita

Re: Karatha - výškový level horního

Posted: 11:12 04. May 2020
by BlueOne
Souhlasím a může to tak být. Přesto je přístup do lokace z každé strany o 3 výškové úrovně rozdílný, což je trochu matoucí.

Re: Karatha - výškový level horního - KOSMETICKÁ DROBNOST

Posted: 11:22 04. May 2020
by Nalkanar
Myšlenku chápeme. Může se to někam do méně důležitých kategorií zapsat jako možný problém.