Page 1 of 1

Hrobku na Ivorském hřbitově nelze opustit

Posted: 10:57 27. Jan 2008
by monstera
do vnitř se dá vejít, ven ale ne ! POMOC !

Re: Hrobku na Ivorském hřbitově nelze opustit

Posted: 15:37 27. Jan 2008
by Rejty
Po resu opraveno.