Page 1 of 1
Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 22:57 05. May 2020
by Derken-
Chybí spawn očíček.
Na 29 lvlu jsou za Člena, Mistra a Zaříkávače řádu Vševidoucího oka pouze 2 expy.
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 20:40 06. May 2020
by Rejty
A za jiná monstra je víc?
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 09:21 07. May 2020
by Derken-
Tedy záměr?

Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 12:14 07. May 2020
by Barbar321
Nebylo by možné dát za ty TOP monstra aspoň cca 8-10 exp, aby i postavy 28+ se někdy nějak dostali na vytouženou špičku..byť by to bylo skoro po létech

Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 13:14 07. May 2020
by JAH
Zrovna chrám je poměrně hard core na to umřít během lusknutím prstu bez možnosti doléčit se. V těchto typech TOP dungů by nebylo špatný dostávat alespoň xp v řádech desítek, protože samostatně se tam ani na tom "farmit" nedá, což je na druhou stranu v pořádku.
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 13:21 07. May 2020
by Rejty
A já se ptal, jestli je za jiná monstra jinde víc xp, nebo není, ale odpověď jsem nedostal.
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 14:09 07. May 2020
by Barbar321
Co jsem se OOC poptával, tak postavy 27+ už nemají expy nikde (tj. třeba 4 exp za kostěje v krathu). Ze svého ověřeno nemám a nemůžu zatím ani čestně prohlásit, zda-li to bylo s dluhem nebo bez.
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 14:17 07. May 2020
by NesQe
Já s 26 už potkávám xpy max okolo 30 .
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 15:04 07. May 2020
by Derken-
Rejty wrote:A já se ptal, jestli je za jiná monstra jinde víc xp, nebo není, ale odpověď jsem nedostal.
Rejty nevím. Nemám přístup k paletě ani nemám 29. lvl. Expy se stále odvíjí podle CR( CL, už nevím jak se to jmenuje

) monstra ne?
Proto je lepší řešit zda je to záměr nebo ne, protože pak už je to jen hra s čísly.
Klíčové sdělení bylo, že tam není spawn očí.
Sekundarni pak, že mě doprovázel 29. lvl co z toho měl stejně jako ja na 30. Zkoušeli jsme i mimo partu, protože expově jsem statisice nad 30 lvl a vím, že na některých serverech system vyhodnocoval i nenaklikane lvl nebo realne nedosazitelne lvly, protože expy tekly dál. Když si toho moba zabil sám, tak měl bohužel také jen 2 exp.
Což je takové neadekvátní v high end dungu, který byl ještě posílen od dob co si ho pamatuji. Pokud tedy samozřejmě není záměr, že pro dosažení 30 lvlu musíš pročasovkovat svůj reálný život

Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Posted: 15:35 07. May 2020
by JAH
Rejty wrote:A já se ptal, jestli je za jiná monstra jinde víc xp, nebo není, ale odpověď jsem nedostal.
Chrám, 29. lvl, 2 xp
Hniloba ,29. lvl, 1-2 xp
Údolí nářku, 29. lvl, 3 xp
Zbytek je na povrchu menší než ty tři výše.