Page 1 of 1

Překupník

Posted: 01:00 12. May 2020
by Derken-
Ahoj,

dal jsem k překupníkovi meteor, který tam už není. Nicméně v bance nemám ani o zlatku víc.

Co s tím?

Edit: Navíc jsem zjistil, že limit 20 ks věcí je na acc a ne na postavu - chyba nebo záměr?

Re: Překupník

Posted: 09:27 12. May 2020
by Barbar321
Derken- wrote:Ahoj,

dal jsem k překupníkovi meteor, který tam už není. Nicméně v bance nemám ani o zlatku víc.

Co s tím?

Edit: Navíc jsem zjistil, že limit 20 ks věcí je na acc a ne na postavu - chyba nebo záměr?
Věci jsou u překupníka limitovaný čas, poté propadají.

Re: Překupník

Posted: 11:33 12. May 2020
by Derken-
Po jaké době? :)

Re: Překupník

Posted: 12:31 12. May 2020
by Barbar321
Derken- wrote:Po jaké době? :)
Pokud si dobře vzpomínám, byl to měsíc