Klerik neutrálního přesvědčení nemá možnost měnit summony skrz knihu. Na každém kruhu má jen jednoho - toho kterého vždy vyvolá.
U Čaroděje vše funguje jak má, může si tam navolit všechny elementály a ostatní monstra.
Nevím zda se jedná o záměr či ne - pokud ano, bylo by dobré na knížku dát jen povolání pro která to je, protože to je hodně velká investice pro postavu na nižších lvlech.
Jedná se o kouzla vyvolej bytost I-IX.
Kniha vyvolávání
Kniha vyvolávání
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Kniha vyvolávání
Nimoen Nera
Re: Kniha vyvolávání
Aspoň kdyby bylo na výběr z těch variant bojovník/střelec/mág.
Je mi jedno, že nemám elementála. Vadí mi to, že klerika člověk může jet různými způsoby, ale nemůže si navolit adekvátního summona na kruhu, který umí.
Když budu mít zen klerika, tak ocením I-IX summona co bude stát přede mnou a něco umlátí.
Aktuální situace, kdy na III kruhu člověk má bojového summona a pak na IV vyvolá mága a na V vyvolá střelce mi přijde opravdu nešťastná.
Je mi jedno, že nemám elementála. Vadí mi to, že klerika člověk může jet různými způsoby, ale nemůže si navolit adekvátního summona na kruhu, který umí.
Když budu mít zen klerika, tak ocením I-IX summona co bude stát přede mnou a něco umlátí.
Aktuální situace, kdy na III kruhu člověk má bojového summona a pak na IV vyvolá mága a na V vyvolá střelce mi přijde opravdu nešťastná.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Kniha vyvolávání
Hlásil jsem to taky, stejně jako ty jsem názoru, že by mělo být na výběr z více summonů. Utratit na 10 lvl 35k za knížku vyvolávání a zjistit, že tam mám jen jednu možnost je dost opruzující
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii