Page 1 of 1

Třetí level

Posted: 12:29 27. Jan 2008
by Seth-Plzen
Poslal jsem historii své postavy už na začátku ledna ale ve hře má moje postava pořád první level. Díky za změnu.
Erumoico Verca

Re: Třetí level

Posted: 13:32 27. Jan 2008
by monstera
a nemá místo portrétu oznámení o zvýšení levelu ? v tom případě bys musel vyhledat učitele a u něj si level zvyšovat !

Re: Třetí level

Posted: 13:50 27. Jan 2008
by jaara
No, lepe, domluvil jsi se s nejakym konkretnim DM?

Re: Třetí level

Posted: 14:15 27. Jan 2008
by Daanri
Uz je to vybavene. Komu nahodou chyba ten 3lvl a poslal zivotopis nech sa ohlasi. Mohlo sa stat ze pri tom mnozstve sa nanho zabudlo.