Page 1 of 1
Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 09:36 26. May 2020
by -darkvision-
Při zakouzlení kouzla 6. a 7. úrovně nemizí magická komponenta.
Před tím novým hakem a tlk to mizelo.
edit: nový hak a tlk jsem stahoval včera večer, dnes ráno jsem si všiml že mi to nemizí.
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 11:06 26. May 2020
by Shaman88
Magicke komponenty byly docasne potlačeny než se do hry dostanou systemy souvisejici. Zhodnotili jsme že v nynějším stavu bez dalších mechanik je to jen zbytečná šikana magu.
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 10:20 30. May 2020
by BlueOne
Shaman88 wrote:Magicke komponenty byly docasne potlačeny než se do hry dostanou systemy souvisejici. Zhodnotili jsme že v nynějším stavu bez dalších mechanik je to jen zbytečná šikana magu.
Kdy zhruba přijdou zase do hry? Už jsem si je dal do publikací a IC o nich hovořím. Abych třeba o nich nehovořil rok a všichni pak na mě koukali o jakých komponentách že to mluvím nebo píši

Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 12:18 30. May 2020
by Mourisson1
Vzdycky muzes rict kouzelnou vetu "Je to moje teorie jak je pouzivat."
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 12:27 30. May 2020
by BlueOne
To je pravda. Jen se chci takhle ujistit, že ale komponenty někdy v blízké době. Nerad bych za postavu vypadal pak IC blbě když tvrdí, že od 6.okruhu výše, potřebuješ komponenty. A zase nechci dokola předělávat publikace.
Pokud jsou komponenty na 100% v plánu, jen se neví kdy, budu je stále odehrávat a v publikacích uvádět.
Pokud je to s nimi nejisté, pak to raději smažu, mluvit o nich nebudu a dám je případně zase do hry
Díky
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 12:37 30. May 2020
by Mourisson1
Ja osobne nikde v shamanove prispevku nevidim ani naznak toho ze "by nemely byt nikdy navraceny" ale dost naznaku toho ze "se ceka na podobne systemy pro ostatni, aby to nebyl money-drain jen u magu"
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 12:39 30. May 2020
by BlueOne
Já se jen raději pro jistotu ujišťuji, případně ptám, kdy komponenty cca přijdou zase do hry.
Kdyby někdo z nás neřekl, že nefungují, ani se nedozvíme, že byly úmyslně vyřazeny

Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 13:34 30. May 2020
by Nalkanar
Nikdo ti neřekne kdy, protože se to uvidí dle toho, jak dokážeme uvést další systémy do hry. Až to příjde, tak to příjde. Můj odhad (který nemusí nic znamenat, WB jsou WB a Shaman je jejich pán) je do měsíce, max dvou.
Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 14:17 30. May 2020
by BlueOne
Díky!

Re: Magické komponenty - není spotřeba
Posted: 14:35 30. May 2020
by Shaman88
Musí se udělat 3 menší systémy(1 co bude dále z postav vysávat peníze, ale nebudou už jen šikanováni mágové, a 2 systémy na získávání zlata), takže až po nich... a paralelně s tím dělám úpravy mechaniky.