Page 1 of 1
Stinové zranění - VYŘEŠENO
Posted: 14:26 28. May 2020
by Koninho87
Chtěl bych se optat ohledně nově upravených xp za smrt. Bohužel sem uprostřed dungu musel okamžitě odejít tudíž mě musel někdo z party pomocí stínových zranění uspat(poslat do podsvětí) V podsvětí mě bylo odečteno několik tisíc xp které při zvednutí od kolegy z party přes nuž nejsou vráceny.
Má to tak být?
Děkuji
Re: Stinové zranění
Posted: 14:39 28. May 2020
by Barbar321
...to by pak ale i ten trénink dvou postav mimo arénu, jak se tu zmiňoval včera, stál někoho expy. Systém by asi měl rozlišovat, jestli to bylo za použití stínovek a nebo nikoliv.
Re: Stinové zranění
Posted: 14:47 28. May 2020
by Shaman88
Vymyslím jak to upravit.
V každém případě ale považuju situaci co popsal Koninho jako těžce přes čáru...
V podstatě je to zneužití systému, který slouží pro RP účely, k účelu, který s tím nemá nic společného.
Jo spolubojovníku ubij mě do bezvědomí a pak zase za chvilku dej do pořádku.....

Re: Stinové zranění - VYŘEŠENO
Posted: 18:08 28. May 2020
by Nalkanar