Page 1 of 1

Stinové zranění - VYŘEŠENO

Posted: 14:26 28. May 2020
by Koninho87
Chtěl bych se optat ohledně nově upravených xp za smrt. Bohužel sem uprostřed dungu musel okamžitě odejít tudíž mě musel někdo z party pomocí stínových zranění uspat(poslat do podsvětí) V podsvětí mě bylo odečteno několik tisíc xp které při zvednutí od kolegy z party přes nuž nejsou vráceny.

Má to tak být?

Děkuji

Re: Stinové zranění

Posted: 14:39 28. May 2020
by Barbar321
...to by pak ale i ten trénink dvou postav mimo arénu, jak se tu zmiňoval včera, stál někoho expy. Systém by asi měl rozlišovat, jestli to bylo za použití stínovek a nebo nikoliv.

Re: Stinové zranění

Posted: 14:47 28. May 2020
by Shaman88
Vymyslím jak to upravit.

V každém případě ale považuju situaci co popsal Koninho jako těžce přes čáru...
V podstatě je to zneužití systému, který slouží pro RP účely, k účelu, který s tím nemá nic společného.

Jo spolubojovníku ubij mě do bezvědomí a pak zase za chvilku dej do pořádku..... :wall: :wall: :wall:

Re: Stinové zranění - VYŘEŠENO

Posted: 18:08 28. May 2020
by Nalkanar
Toto chování není považováno za chybu.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 00#p291300