Page 1 of 2
Trenéři
Posted: 13:16 27. Jan 2008
by steel_martin
Ve Starém městě v Podtemnu je postava Fhlixx, která po kliku na ní okamžitě spustí obchod bez dialogu. To by bylo v pořádku, kdyby neměla zalené jméno..
Re: Trenéři
Posted: 17:51 27. Jan 2008
by Sveneld
V Pousti nemuzu najit mistra zlodeje-prolezl sem cely mesto a nikde nic.
a prolezl sem s jednim barbarem 80%kanalu-takze pokud je nekde tam tak jo-akorat je to blby kvuli tem zlodejum -jak se tam maji s tema svyma 8zivotama dostat kdyz to nekam neslo ve dvou...
Re: Trenéři
Posted: 18:19 12. Feb 2008
by Marvin
Nevim zda je to ma chyba nebo ten trpaslik proste nikde neni a je to chyba na strane hry .... nemuzu sehnat trenera trpasliciho obrance... prosel sem vsechny logicky mista kde by mohl byt..vojenska akademie,hospody,kovare,zbrojire,platnere, proste nikde nic ... kdyz Khar Durn jeste nebezi tak uz nevim kde hledat...
a podobnej problem ma i kamosova postava, nemuze sehnat trenera pana zbrani ... prochazeli sme to vsechno spolu , stejny vysledek ..
prosim kdyby se na to nekdo kouknul, a kdyz tam je tak at napise aspon ze tam je nekde, i kdyz i misto by se hodilo

Re: Trenéři
Posted: 18:20 12. Feb 2008
by Rejty
Asi ste nehledali vsude. Ne, na forum se nebude psat, kde jsou treneri.
Re: Trenéři
Posted: 22:11 12. Feb 2008
by Krata
Můžeš hledat i RP ve hře

, takhle sem jednou hledal i trenera já že sem se zeptal určitěého NPC kterej by to mohl vědět
Re: Trenéři
Posted: 13:50 13. Feb 2008
by Awadar
Tady ti to pravděpodobně nikdo neřekne, skus to ve hře. Uvidíš jestli bude někdo sdílný. Jde o to, že třeba staří hráči tyto trenéry znají, ale jen OOC a tedy je nezná jejich postavička. Takže ti to i tak neřeknou.
P.S. KDO HLEDÁ NAJDE
Re: Trenéři
Posted: 02:43 24. Mar 2008
by kucik
V podtemnu neni Rogue 13+.
(A nebo ma hodne dobrej hide

)
Re: Trenéři
Posted: 09:28 24. Mar 2008
by Pivo
Marvin wrote:Nevim zda je to ma chyba nebo ten trpaslik proste nikde neni a je to chyba na strane hry .... nemuzu sehnat trenera trpasliciho obrance... prosel sem vsechny logicky mista kde by mohl byt..vojenska akademie,hospody,kovare,zbrojire,platnere, proste nikde nic ... kdyz Khar Durn jeste nebezi tak uz nevim kde hledat...
a podobnej problem ma i kamosova postava, nemuze sehnat trenera pana zbrani ... prochazeli sme to vsechno spolu , stejny vysledek ..
prosim kdyby se na to nekdo kouknul, a kdyz tam je tak at napise aspon ze tam je nekde, i kdyz i misto by se hodilo

Vím,kde jsou oba dva trenéři.Na foru ti je prozradit nemůžu.Ve hře ano pokud se potkáme.
Re: Trenéři
Posted: 10:22 24. Mar 2008
by Rejty
A proc by mel byt kazdy mistr v Karathe?
Mistry muzete naleznout na nasledujicich mistech:
- Karatha
- Ivory
- Doubkov
- Murgond
- Alwariel
- Gruberik
- Shardonsky hajek
- Dornovo utociste
- Isilska pevnost
- Kel - A - Hazr
+ par specialnich, kteri sidli v jejich prirozenem prostredi
Hledali jste opravdu vsude?

Re: Trenéři
Posted: 11:14 24. Mar 2008
by Kiri
No ja vsade potkavam zlodeje....ale zajimalo yb mi co znamena ten ucitel sampionu v chramove ctvrti?
Re: Trenéři
Posted: 13:04 24. Mar 2008
by Pivo
Kiri wrote:No ja vsade potkavam zlodeje....ale zajimalo yb mi co znamena ten ucitel sampionu v chramove ctvrti?
Není to učitel Thormova hrdiny?
Re: Trenéři
Posted: 13:53 24. Mar 2008
by Kiri
Pivo wrote:Kiri wrote:No ja vsade potkavam zlodeje....ale zajimalo yb mi co znamena ten ucitel sampionu v chramove ctvrti?
Není to učitel Thormova hrdiny?
nevim to mi nenapadlo
Re: Trenéři
Posted: 14:23 24. Mar 2008
by Žorž
Ano...a tuším, že pokud pohlédneš do popisku, tak to je přeblíženo víc, jde přece o Dei-Anangova služebníka a na tom jeho skutečné úmysly vidíš při prvním pohledu.

Re: Trenéři
Posted: 19:57 24. Mar 2008
by Krata
Thorn je bůh v NWN, bylo trochu divný že je i tu

... teda aspon doufám
Re: Trenéři
Posted: 22:06 24. Mar 2008
by Rejty
Kdyztak je to Thorm a ten tu opravdu neni jako buh.