Page 1 of 1

prohlídka inventáře postav

Posted: 14:57 22. Jun 2020
by Barbar321
Chtěl bych se zeptat, zda-li proběhla nějaká kontrola předmětů u postav. Byl jsem v dílně a najednou se mi objevila hláška "ztracený předmět luk z mrtvého těla"

Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 20:03 30. Jun 2020
by JanF
Barbar321 wrote:Chtěl bych se zeptat, zda-li proběhla nějaká kontrola předmětů u postav. Byl jsem v dílně a najednou se mi objevila hláška "ztracený předmět luk z mrtvého těla"

Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět
Ahoj, přídávám se taky. Stejný luk jsem postavě koupil u dobrodruha před dlouhou dobou a dal do trezoru až dosáhne lvl. V trezoru jsem ale luk nenašel. Nevím ani kdy zmizel - a nemám ani screen že jsem ho v sejfu měl.

Byl nějaký DM zásah? Luk měl dávat dmg negativkou, byl +4 a měl status mocný (myyslím že +6). Příběh měl o tom, že ho na dně propasti z mrstvých těl vytvožil nějaký čáryfuk kterého do propasti zahnali nějací lítající neprátelé.

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 10:54 01. Jul 2020
by kucik
JanF wrote:Ahoj, přídávám se taky. Stejný luk jsem postavě koupil u dobrodruha před dlouhou dobou a dal do trezoru až dosáhne lvl. V trezoru jsem ale luk nenašel. Nevím ani kdy zmizel - a nemám ani screen že jsem ho v sejfu měl.

Byl nějaký DM zásah? Luk měl dávat dmg negativkou, byl +4 a měl status mocný (myyslím že +6). Příběh měl o tom, že ho na dně propasti z mrstvých těl vytvožil nějaký čáryfuk kterého do propasti zahnali nějací lítající neprátelé.
DM nemá v podstatě způsob, jak něco sebrat z hráčského persistentního trezoru. Když pominu současné nahlížení více postav do jednoho inventáře. A myslim, že přímé mazání z SQL tu nikdo nepoužívá.

Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 14:08 01. Jul 2020
by NesQe
Já ten luk na jedné z postav stále mám, jestli to nějak pomůže.

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 05:51 02. Jul 2020
by JanF
kucik wrote:Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Zkontroloval jsem oba sejfy co má postava má - luk v nich není vidět, nejde vybrat. Luk vlastně je a zároveň není. :)

Proč je luk neplatný? Postava ho koupila někdy konec 05/2020 - začátek 06/2020 u dobrodruha. O akci úprav itemů nevím.

Proč zmizel Barbarovi z invu?

Proč na jedné postavě vadí a na postavě NeSque ne?

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 12:18 02. Jul 2020
by kucik
JanF wrote:
kucik wrote:Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Proč je luk neplatný? Postava ho koupila někdy konec 05/2020 - začátek 06/2020 u dobrodruha. O akci úprav itemů nevím.

Proč zmizel Barbarovi z invu?

Proč na jedné postavě vadí a na postavě NeSque ne?
To už je otázka na někoho jiného. :)

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 19:08 08. Jul 2020
by JanF
Dneska dobrodruh prodává Luk z mrtvého těla. Neinvestoval jsem dalších 260 tisíc abych zjistil jestli se i tenhle zaklíní v sejvu a zneviditelní a už nepůjde vytáhnout.

Chyba v matrixu?

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 19:37 08. Jul 2020
by Nalkanar
Pokusně jsem strčil jeden kus do trezoru.

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 16:50 09. Jul 2020
by JanF
Nalkanar wrote:Pokusně jsem strčil jeden kus do trezoru.
Dnes se mi Luk z mrtvého těla objevil v trezoru a šel vytáhnout. Nechápu.

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 18:15 09. Jul 2020
by Shaman88
Nedáváš do trezoru větší počet předmětů než je limit?

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 18:20 09. Jul 2020
by Barbar321
I když se JanFovi povedlo luk dostat z trezoru, pořád by mě zajímala odpověď, jak z ničeho nic mohl tento luk zmizet od mé postavy. Byl jsem v dílně a náhodou jsem si všiml hlášky ztracený luk.

Naprosto z ničeho nic. Log z události mám

Re: prohlídka inventáře postav

Posted: 21:19 09. Jul 2020
by Nalkanar
No DMka běžně inventáře nelustrují, takže netuším.

Jinak luk jsem včera večer strčil do trezoru a stále tam v pořádku je.