Page 1 of 1
Chyby přemětů
Posted: 13:25 27. Jan 2008
by steel_martin
V úvodním obchodu jsou 2x stejné 2 druhy kapucí - drowská a normální. Z čehož první dva páry stojí 17 a 15 Zl a další 2 páry jen po 3 zlatých...
btw: Jaký je požadavek síly pro nošení kapuce? Mám sílu 14 a nemohu..
Re: Chyby přemětů
Posted: 13:26 27. Jan 2008
by Daanri
Kapucna z uvodneho obchodu je chybova.
Re: Chyby přemětů
Posted: 13:36 27. Jan 2008
by kucik
Jedna se o helmy. Na ne je podminka weapon proficiency medium a sila 10.
Nekdo mel oznacit vsechny kapuce (ze jde o kapuce a ne prilby), ale protoze se na to v****l vsechny kapuce se ted povazujou za helmy.
Prepsal jsem rozpoznavani a po dalsim restartu uz by to melo fungovat spravne.
Re: Chyby přemětů
Posted: 21:55 27. Jan 2008
by LDamian
U druida - plast elfiho rodu +10 do skryvani... nevim, zda je tu bug nebo zamer.
Re: Chyby přemětů
Posted: 00:59 29. Jan 2008
by liuk
Kapuce opraveny.
Plášť tam neměl co dělat, díky. Opraveno.
Re: Chyby přemětů
Posted: 04:33 29. Jan 2008
by Kiri
cutorka asi nepremava. Bud chce specialni vodu, nebo je nekde praskla. Pak sem se chtel zeptat, ktera ikonka ocilky pracuje a ktera ne. U vetesnika v pousti je nejaka jinaci, nez u spravce modulu.
Re: Chyby přemětů
Posted: 08:54 29. Jan 2008
by Lord_Berserk
V pooousti u vetesnika sem koupil nuz - nevykostuje maso, paac kdyz ho pouziju tak proste napise "Predmet nelze pouzit"
Dal mi prodal lopatu, ktera neprehazuje pisek - proste du k hromade a nic se nedeje
Edit: tak nuz nic...nepouzil sem ho v ruce

a lopata dobry...prehazuje pisek na plazi...ale ten pisek ve
stokach Kel A Hazru ne - takze to asi bude problem tech hromad pisku co je ve stokach
Re: Chyby přemětů
Posted: 11:12 29. Jan 2008
by Kiri
Podle zjisteni nejde sbirat, trhat, kopet nic v pousti kdyz je den, zrejmne z moznosti prehrati, ci upalu. Vnoci mi slo krasne skubat bavlnu.
Re: Chyby přemětů
Posted: 17:32 30. Jan 2008
by LDamian
Je to spis detail. Helma hlasi ze nemam dost sily (coz urcite mam), zrejme proto, ze se pocita jako stredni/tezka zbroj. Mozna by se hodilo tu hlasku upravit, ale jak rikam, spis je to detail.