Page 1 of 1
Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny
Posted: 14:41 11. Jul 2020
by karolina
V Bazilice jsou překupníci jako pomocník kováře, obchodník s kameny atd. Tito vykupují opracované suroviny /leštěné kameny, pruty drahých kovů/. V dialogu nabízí 3x tolik, ale když jim něco prodáte tak vás hrozně natáhnou.
např. dnes požaduje překupník s kameny 5 vynikajících ohnivých achátů, nabízí za ně 1200 (zjistíte při rozhovoru, pokud materiál máte) ale skutečná cena jen použitého leštidla je 700, čili pokud mu acháty prodáte máte ztrátu 2300 namísto výdělku. Nevím zda je to úmysl, či chyba, dělají to všichni tito obchodníci. Dřív rozhodně neokrádali.
Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny
Posted: 14:57 11. Jul 2020
by artaxas
Občas dodám kováři pruty a vše v pohodě. Cena kterou mi dá za kus, odpovídá 3 nebo 4 násobku ceny legury, teď nevím přesně. Včera jsem dodával stříbro a taky v pohodě.
Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny
Posted: 15:07 11. Jul 2020
by Thurms
Zkoušel jsem to. Nechal jsem si jeden ohnivý achát a dal mi za něj 2124. Což zhruba odpovídá trojnásobku ceny leštidla. Takže to bude v pořádku. I ta cena, na kterou jsem se dotázal, seděla:
HAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:27] Obchodnik s kameny: Zrovna potrebuji dodavku materialu. Kdyz mi tedy prineses 5 vynikajicich ohnivych achatu tak ti za ne zaplatim trikrat vice, nez kterykoliv jiny obchodnik.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:29] Obchodnik s kameny: Dobry den, jsem překupnikem drahých kamenů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:32] Lens Emerald: Kolik mi date za to, co mam u sebe?
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:32] stack size:5
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jul 11 15:01:32] Obchodnik s kameny: Hm za techhle5 veci bych ti dal 10620zlatych.
Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny
Posted: 17:07 11. Jul 2020
by karolina
Tak to nechapu, a neni tam pracovano s odhadem ceny?
Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny
Posted: 19:38 11. Jul 2020
by artaxas
karolina wrote:Tak to nechapu, a neni tam pracovano s odhadem ceny?
Pochybuju, sem na 0 s odhadem.
Re: Denní mini Q - výkup materiálnu - karatské dílny
Posted: 11:07 19. Sep 2020
by divozenka
Obchodnice s hrnčířskými drobnosti
Chce 5 skleněných ampulí ale když jí je přinesu tak řekne že nemám co by potřebovala, přitom stále říká že je vykoupí. Je to chyba? Přinesla jsem jí i 50 ale stále nic
