Page 1 of 1
Vaření lektvarů
Posted: 12:34 12. Jul 2020
by lopkop
Stále mi nejde vařit lektvary. Odbornost mám, ale vždy když sešlu kouzlo na Kouzelný lektvar, tak se napíše "Neúspěch - Objekt není platným cílem tohoto kouzla"
Re: Vaření lektvarů
Posted: 13:30 12. Jul 2020
by Barbar321
Nemuze byt problem v samotnem lektvaru? Ve vanile jsou taky dva druhy a prave ten, co je k dostani na Thalii tak ani ve vanile nefunguje
pokud si dobre vzpominam, byl tam rozdil mezi magickym a kouzelnym lektvarem
Re: Vaření lektvarů
Posted: 13:52 12. Jul 2020
by Shaman88
Je to tim, po restartu budou v obchode spravne.
Re: Vaření lektvarů
Posted: 15:25 13. Jul 2020
by lopkop
V Čarotvrzi jsou stále staré kouzelné lektvary, ze kterých nejde vařit.
Re: Vaření lektvarů
Posted: 16:50 16. Jul 2020
by Barbar321
i po včerejší nahlášené opravě vaření lektvarů je ve věži k dostání pouze kouzelný lektvar, ze kterého vařit nejde
Re: Vaření lektvarů
Posted: 17:45 25. Aug 2020
by Barbar321
Předmět: Soupis novinek
Shaman88 wrote:Novinky - Opravy
Opravy
- další pokus opravy vaření lektvarů
Na funkčnost je třeba vyčkat na nový hák? Pokud ne, tak buď dělám něco špatně a nebo to stále nefunguje. U prodejce jsou pořád jen kouzelné lektvary, které nefundují ani ve standardu (musí být magické lektvary)
Ještě abych poznamenal, nedělal jsem opětovný relevel postavy. Pokud je nutný poprosím také o informaci
Re: Vaření lektvarů
Posted: 10:41 23. Sep 2020
by Barbar321
Jak je to v současné době s lektvary, fungují?
Re: Vaření lektvarů
Posted: 20:06 25. Sep 2020
by lopkop
V Čarotvrzi se stále prodává špatný druh lektvaru, takže vaření lektvarů nefunguje.
Re: Vaření lektvarů
Posted: 19:56 29. Nov 2020
by RES13
Zdravim a potvrzuju vařeni lektvaru stale nefunguje a ve věži maji stejne flakonky.

Re: Vaření lektvarů
Posted: 13:40 03. Mar 2021
by Barbar321
Tak vaření funguje, jak má, jen bych poprosil o zanesení 10-ti magických lektvarů ke koupi a stackování kusových. Při seslání kouzla by se pak měl pochopitelně vytvořit vždy jen jeden lektvar (což tedy nyní bez stackování zdrojových lektvarů funguje)
Re: Vaření lektvarů
Posted: 13:58 03. Mar 2021
by Shaman88
Barbar321 wrote:Tak vaření funguje, jak má, jen bych poprosil o zanesení 10-ti magických lektvarů ke koupi a stackování kusových. Při seslání kouzla by se pak měl pochopitelně vytvořit vždy jen jeden lektvar (což tedy nyní bez stackování zdrojových lektvarů funguje)
Rozšítím tedy stack typu předmětu "Lahvička na lektvar" na 10ks a zohledním to při vaření. Pak přidám i stack 10ks obchodníkovi co prodává lahvičky.
Re: Vaření lektvarů
Posted: 14:39 10. Mar 2021
by Barbar321
Bude možné lektvary dát i na jiná místa, než jen čarotvrz?
Třeba k čarodějům napříč světem (Karatha / Kel)
Re: Vaření lektvarů
Posted: 14:51 10. Mar 2021
by Shaman88
Barbar321 wrote:Bude možné lektvary dát i na jiná místa, než jen čarotvrz?
Třeba k čarodějům napříč světem (Karatha / Kel)
Ted dávám vše magické jen do čarotvrze, ale je to dočasné, čeká nás revize obchodů ve velmi blízké době.
Re: Vaření lektvarů
Posted: 10:54 11. Mar 2021
by Barbar321
Nevím teda, jestli je to správně a nebo chyba, ale atribudové kouzla (sila, obr atd) se vytvářejí na lvl 15. Odolnost je ale na lvl 3, je to správně?
Re: Vaření lektvarů
Posted: 09:37 26. Mar 2021
by Barbar321
Ještě bych sem rád přidal další dotaz na možnou chybu. Lektvar plamenka má lvl 3, zatímco svitek 17. Je to v pořádku? Svitky i lektvary jsou jśi jinak víceméně dost podobné. Asi se najdou odchylky, nevěnoval jsem se tomu do hlouby, ale tento rozdíl mě vcelku zarazil.
Nedalo by se zvednout lvl plamenky z lektvaru aspoň na 5, aby byl stejný jako temný oheň?