Page 1 of 1

Discord

Posted: 17:53 24. Jul 2020
by xpm335
Dlouhou dobu přemýšlím jestli Thalie má Discord, většina lidí co hraje je právě na dc také.
Vím že existoval, jestli existuje pořád netuším, nenašel jsem žádný odkaz na přihlášení.
Pokud to už nefunguje, klidně to založím. Nevidím důvod proč by Thalie nemohla jako taková mít něco kde si pokecáme a nemusíme čekat x týdnů na odpověď přes forum.
Já to kontroluju třeba jednou týdně pokud nic nečekám :D

Re: Discord

Posted: 22:25 24. Jul 2020
by RainMan
xpm335 wrote:Dlouhou dobu přemýšlím jestli Thalie má Discord, většina lidí co hraje je právě na dc také.
Vím že existoval, jestli existuje pořád netuším, nenašel jsem žádný odkaz na přihlášení.
Pokud to už nefunguje, klidně to založím. Nevidím důvod proč by Thalie nemohla jako taková mít něco kde si pokecáme a nemusíme čekat x týdnů na odpověď přes forum.
Já to kontroluju třeba jednou týdně pokud nic nečekám :D
Discord funguje. Odkaz máš v messengeru na ksichtovniku. Z mobilu je to jednodušší nasdilet.

Re: Discord

Posted: 23:29 27. Jul 2020
by Lusignan
Můžu taky dostat pozvánku? Díky!

Re: Discord

Posted: 00:20 28. Jul 2020
by Caehan
https://discord.gg/fVcun3n možná pořád funguje tenhle?