Page 1 of 2

Sraz aktivních hráčů

Posted: 14:13 31. Jul 2020
by xpm335
Rádi by jsme uspořádali menší sraz pro aktivní lidi co hrají.

Bylo by to víkend buď 22-23.8 nebo 29-30.8
Sraz by byl někde kolem Brna, to by se ještě vymyslelo. Hezkých míst je tu dost a Brno má z ruky každý stejně.

Hádám že by jsme se slezli, něco opekli , zašli na výlet atd.
Rád bych se vyhl tomu aby se slezlo 20 lidí z toho 2 aktivně hrají.
Samozřejmě zvaní jsou všichni.

Je možné že to píšu málo dopředu, nicméně tak či onak. Rád bych něco takového spáchal :)

Takže kdo by chtěl něco podniknout, piště nápady a určitě se to nějak domluví.
Být po mím tak by jsme jeli k Vsetínu na Pulčinské skály, je tam hezké tábořiště, krásná příroda a hromada míst kam si můžeme zajít. Včetně naprosto ikonické hospody která tam stojí bůh ví jak dlouho.

Opravdu bych byl rád kdyby to bylo jen přes 1 noc, v případě většího zájmu se to dá jistě protáhnout od pátku ale to se uvidí.

Takže pište jak sem, tak klidně na discord. Většina mě má přidaného a kdo ne tak najít Svenna na Discordu takový problém nebude :)
Mějte se zatím hezky. Svenn

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 14:52 31. Jul 2020
by Shaman88
Shaman nehraje, ale dorazí.
EDIT: Ale chtělo by to nějaké místo, kdo se dá sehnat ubytko okolo.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 14:56 31. Jul 2020
by xpm335
Nechce se ti spát ve stanu? Pokud by vadil stan, určitě můžeme najít něco s ubytkem kolem.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 15:18 31. Jul 2020
by Rejty
Nevěřím tomu, že se lidi sejdou někde v divočině, kde budou spát venku/ve stanu, lidi zpohodlněli. Letní sraz se dělal pravidelně víc jak 10 let a letos se z důvodu nízké účasti musel zrušit. Samozřejmě je případně k dispozici tábořiště na Úteráku, kam se jezdilo, pokud by se lidi domluvili, ale moc v to nevěřím.

Po zkušenostech by byl nejlepší sraz někde, kde to má většina tak nějak stejně daleko, třeba v Praze. Býval párkrát na Vyšehradě, tam to bylo fajn a dalo se tam přijet i na odpoledne jen.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 15:24 31. Jul 2020
by xpm335
Věřím tomu že lidem kteří chtějí ostatní poznat už je celkem jedno kam pojedou, taky jsme jeli 300km kvůli srazu před pár lety.
Jistě že se to dá změnit, nicméně zatím chcou jet jen brňáci a Šaman z ostravy. Takže je kloudnější varianta kolem Brna či Olomouce.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 15:28 31. Jul 2020
by Shaman88
Rejty wrote:Nevěřím tomu, že se lidi sejdou někde v divočině, kde budou spát venku/ve stanu, lidi zpohodlněli. Letní sraz se dělal pravidelně víc jak 10 let a letos se z důvodu nízké účasti musel zrušit. Samozřejmě je případně k dispozici tábořiště na Úteráku, kam se jezdilo, pokud by se lidi domluvili, ale moc v to nevěřím.

Po zkušenostech by byl nejlepší sraz někde, kde to má většina tak nějak stejně daleko, třeba v Praze. Býval párkrát na Vyšehradě, tam to bylo fajn a dalo se tam přijet i na odpoledne jen.
Tak já třeba na sraz letní nejel protože tam je naprosté minimum aktivních hráčů.
Je tam téměř stále ta stejná parta, z nichž 95% už dávno nehraje - a pajky to nezrachrání :) promiň

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 15:32 31. Jul 2020
by Rejty
A myslíš, že ti "aktivní" pojedou "do divočiny" na jiné místo, když nejeli "do divočiny" na Úterák? Jaký je v tom rozdíl? :wink:

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 15:32 31. Jul 2020
by xpm335
To že to je na kraji republiky kam to nemají blízko ani Pražáci :D A už vůbec ne hráči z Moravy.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 15:38 31. Jul 2020
by Rejty
xpm335 wrote:To že to je na kraji republiky kam to nemají blízko ani Pražáci :D A už vůbec ne hráči z Moravy.
Dříve tam jezdili i lidi ze Slovenska, proto se to dělali na víc dní, aby mělo smysl tam přijet. Když si řeknou všichni "tam nejedu, je tam málo lidí, nejsou tam lidi, které tam chci", tak tam pak ve výsledku nejede nikdo, přitom se stačí domluvit :wink: Tím samozřejmě nezavrhuji pořádání srazu kdekoliv jinde než v Plzni nebo na Úteráku.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 16:02 31. Jul 2020
by xpm335
On to nemusí být ani sraz ve smyslu táboření, stačí výlet na den kde se slezem někam dojdem/dojedem, dáme si pivko nebo limču a pojede se večer dom.

To se bude odvíjet od preferencí lidí co by jeli.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 18:03 31. Jul 2020
by karolina
No, dojet ke Kontantinkách mám ze severozápadu asi hodinu a třičtvrtě, zatímco dojet do Brna mám reálně 5-6 hodin, no podle toho jak moc to bud kde ucpaný, ale pod 6 hodin fakt nedám. Sraz stylem, mě se nikam nechce, tak přijedou ostatní za mnou je zvláštní. Srazy v Praze mi teda přijde snesitelnější pro větišnu lidí, přeci jen je to téměř uprostřed s dobrou dostupností pro každého.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 18:26 31. Jul 2020
by xpm335
Opakuju znova, já pokud za někým chci, tak nemám problém dojet. Většina zájemců je ale z Moravy. Proč by se to teda dělo v Čechách.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 16:52 05. Aug 2020
by artaxas
Tak kdyby bylo toho 29-30 pulcinske skály, tak přijedu urcite. Z Rožnova to mám max hodku cesty. Se spaním nemám problém ani po širákem

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 02:16 08. Aug 2020
by xpm335
Zatím bych to nechal na toho 29-30 a jelo by se na ty pulčiny. Říkám je tam super příroda a i tábořiště.
Z Ostravy i Brna to není tak daleko a já v tu dobu budu v Olomouci, takže to mám kousek.

Re: Sraz aktivních hráčů

Posted: 08:09 12. Aug 2020
by xpm335
Zatím to vypadá tak že se slezeme od 29-30 u mě na statku kde pro vás nachystám pořádnou grilovačku :D
Místo na spaní tam určitě bude, je to u Tovačova. Takže z Moravy na všechny směry poměrně kousek.

Kdo by tedy měl zájem, napište mi. Nějak to domluvíme. Zatím jsme domluvení 4 co by jeli.