Page 1 of 2

v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:11 27. Jan 2008
by monstera
se nedá ani po zaplacení spát, pořád ve všech pokojích to hlásí, že tam není o heň u kterého by se dalo vyspat. Dokonce i v pokoji s hořícím krbem ! To mám zapálit hospodu ?

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:31 27. Jan 2008
by kucik
Uz se o tom vi. Je to tam spatne nastaveno.

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:35 27. Jan 2008
by Rejty
Opraveno po resu.

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 16:25 27. Jan 2008
by monstera
Rejty wrote:Opraveno po resu.
a další problém se spánkem - oheň s kotlíkem, zapálený pomící aiclky a troudu , na ohništi, není považován za oheň a nedá se u něj spát - to není dobré....

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 16:28 27. Jan 2008
by Daanri
Jo mas pravdu...ten by nemal byt v hre vobec. :wink:

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 17:48 27. Jan 2008
by nomis_b
Stejne to je i v hospode v Hagolu..

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:11 28. Jan 2008
by nomis_b
A taky v drowim meste.. enda se tam vubec najit misto ke spanku.
I po zabiti skretu, kteri sedi u ohne, neni tento ohen povazovan za ohen.

A diky polovine nefunknich obchodu sem nic, cim by sel ohen rozdelat nenasel.

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:32 28. Jan 2008
by Krata
V Drowim městě se dá spát, teda mě se to podařilo, ale trvalo to dlouho a nepoznáš kdy j postavička odpočata protože sama nevstane

Temnota při spánku jinak mizí dřív, když zmizela myslel sem že už je probuzenej ale pořád měl únavu stejně jako když si šel lehnout.

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:35 28. Jan 2008
by nomis_b
JJ spi se tak cca 2min realneho casu.. mozna dyl..
mne zmatlo, ze to zacina :
spanek zahajen
spanek prerusen

a az pak po tech par minutach mi ta unava zmizela..

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:36 28. Jan 2008
by Aznar
Krata wrote:V Drowim městě se dá spát, teda mě se to podařilo, ale trvalo to dlouho a nepoznáš kdy j postavička odpočata protože sama nevstane

Temnota při spánku jinak mizí dřív, když zmizela myslel sem že už je probuzenej ale pořád měl únavu stejně jako když si šel lehnout.

napise ti to, ze si odpocaty, ale postava sama nevstane

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:48 28. Jan 2008
by kucik
Aby postava sama nevstala, jsem tam dal schvalne, prislo mi to lepsi. Na to spadnuti slepoty se podivam. "spanek prerusen" by to psat nemelo, pokud prerusenej nebyl.

Delka spanku je myslim asi 180 vterin.

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 15:51 28. Jan 2008
by Krata
Aha toho nápisu sem si nevšim.. :D

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 16:40 29. Jan 2008
by nomis_b
Vsimli ste si , ze ten novej spanek nefunguje a ze mame zase ten starej?? Asi jo, ze :lol:

Mne se ten "novej" spanek libil. Jen sem ze zacatku byl nejaky zmateny z toho, co to dela, a proc to chce uhen, kdyz sem u nej a nikdo se ani nezminil, z etady neco noveho je.. treba sucyhm oznamenim, od ted se na spani poterbuje to a to, funguje to takhle a takhle.
Ale lezici postava, spani po dlouhou dobu, a omezeni spani to byly dobre veci, ktere beru jako pozitiva. Takze kdybyste premysleli zase spustit "novy" system spanku, jsem pro !!

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 20:50 29. Jan 2008
by jaara
no, uvidime

Re: v HOSPODĚ V kRATHE NA NÁMĚSTÍ

Posted: 20:57 29. Jan 2008
by Phantorris
Já bych se taky přimluvil za novej system spanku. Podle mě je to zajimavější.