Page 1 of 1

Po restartu, postava v jiné lokaci

Posted: 02:43 17. Aug 2020
by divozenka
Po tom co jsem byla vyhozena ze hry při restartu, po možném nalogování jsem zjistila že mám postavu v lokaci pro neplatné postavy které mají level dobrodruha. Prosím o pomoc, je to nová postava čistě jen bard ale na účtě mám postavy s dobrodruhem.

Re: Po restartu, postava v jiné lokaci

Posted: 08:55 17. Aug 2020
by BlueOne
Já se včera odlogl adekvátně. A dneska jsem logl a jsem v lokaci * (TH) Lokace neplatných postav

(Žádné povolení dobrodruha nemám/nikdy jsem neměl/ani zbytek postav na účtu)

Re: Po restartu, postava v jiné lokaci

Posted: 09:45 17. Aug 2020
by Shaman88
Omlouvám se za chybu, požádejte si DM at vás z lokace vyhodí.

Re: Po restartu, postava v jiné lokaci

Posted: 10:16 17. Aug 2020
by divozenka
Děkuji za vysvobození :ewink: