VYŘEŠENO - výcvik
Posted: 22:32 02. Sep 2020
zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
ano v akademiiShaman88 wrote:V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
A čísla žlutá ti tam skákala?rosnicka wrote:ano v akademiiShaman88 wrote:V karathe?rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
Bylo tam že s danou zbraní cíl nezraníš. A je to správně, my nechceme aby šlo toho panáka rozbít. Jen prostě zásahy se počítají.rosnicka wrote:pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?