Page 1 of 1

VYŘEŠENO - výcvik

Posted: 22:32 02. Sep 2020
by rosnicka
zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?

Re: výcvik

Posted: 22:32 02. Sep 2020
by Shaman88
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?

Re: výcvik

Posted: 23:35 02. Sep 2020
by rosnicka
Shaman88 wrote:
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
ano v akademii

Re: výcvik

Posted: 00:01 03. Sep 2020
by May
rosnicka wrote:
Shaman88 wrote:
rosnicka wrote:zkoušela jsem výcvik , postava do 15 levelu , mlácení do panáku se zbraní ( kosa ), beze zbraně a je to nefunkční. psalo že s danou zbraní cíl nezasáhnu. nebo jsem to jen nepochopila ?
V karathe?
ano v akademii
A čísla žlutá ti tam skákala?

Re: výcvik

Posted: 08:20 03. Sep 2020
by rosnicka
pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?

Re: výcvik

Posted: 10:42 03. Sep 2020
by Shaman88
rosnicka wrote:pod textem bylo číslo a skákalo to tam , takže nemám brát ohled na to když to píše že se zbraní cíl nezasáhnu ?
Bylo tam že s danou zbraní cíl nezraníš. A je to správně, my nechceme aby šlo toho panáka rozbít. Jen prostě zásahy se počítají.

Re: výcvik

Posted: 16:00 03. Sep 2020
by rosnicka
super, to je to co jsem chtěla vědět. děkuji pěkně za odpověd.