Page 1 of 3
Nejsilnější povolání
Posted: 11:26 01. May 2007
by igor
Protože tu neni žádnej příspěvek, tak tu založim nějakej flame
Jaký si myslíte že je nejsilnější povolání a proč?
Podle mě mág, ze začátku je to s nim sice těžký, ale na vyššim levelu je skoro neporazitelnej - má boosty, imky, kouzla... no hned po něm je asi klerik

Tak a jdem se dohadovat

Posted: 11:30 01. May 2007
by pepa48
Podle me se to neda rict takhle vseobecne nejsilnejsi... kazdy ma svy pro a proti, a taky je rozdil mezi obycejnyma potvorama a CvC. No hlasoval jsem pro zaklinace, ale takovej klerik nebo druid je taky dost silny povolani.
Re: Nejsilnější povolání
Posted: 11:31 01. May 2007
by Rejty
Podle me jednoznacne zaklinac. Ma vice kouzel nez mag a je pripraveny stale, jelikoz si voli, co prave sesle. Pak je po nem ten klerik, za nim druid a nekde dal ostatni povolani...
Ale proc takoveho diskuze, prece kazdy hraje ciste RP postavu a o silu nejde, ne?

Posted: 11:31 01. May 2007
by Theo
Posted: 11:32 01. May 2007
by Daanri
Posted: 11:33 01. May 2007
by Rejty
Posted: 11:35 01. May 2007
by Daanri
Posted: 11:35 01. May 2007
by igor
Rejty: přesně tak... byl sem jednou za Adriose s Bumbrlikem v aréně, Bumbrlík asi na 12. a já na 17. dal si útočiště a já jen koukal jak se nakouzluje, nakonec neviditelnost a z druhýho rohu na mě začly lítat kouzla - bez šance.

Posted: 11:37 01. May 2007
by pepa48
Carodej je na druhou stranu od zaklinace univerzalnejsi... ma daleko vetsi vyber kouzel takze se muze pripravit na spoustu situaci...
Posted: 11:37 01. May 2007
by Daanri
Podla mna najvacsia sila je tak ci tak v druzine ked sa povolania a jednotlive postavy pekne doplnuju.
Posted: 11:38 01. May 2007
by Kiri
hh lidi, ste vsici hloupi

:D:D:D:D:D LOL, carodej muj je nejvetsi chudak a potrebuje soupnout aspon na 35lvl, aby ho nezabila kde jaka kravina...a taky nejaka vyhra v loterii by bodla, ale to by uz nebylo ono...je fuk kdo je jak silnej a neni...jde prece o to nebejt polobuh Herkules, ale kazdej jim bejt chce, mit nedokonalou postavicku se mi zda lepsi nez mit uplne dokonalou a nejlepsi, pak zni udelat NPC a zacit znova od zacatku...ale takovej vypatlanej barbar je asi dost silnej, potka vycerpanyho carodeje na ceste domu za odpocinkem, foukne svuj hnusnej prohnilej dech a mag zdechne, nestihne ani jedno kouzlo, pac civi do zeme a nevsimne si ani mega sekery na rameni nejakyho halamy

:D:D:D
a pak sem nasranej a nadavm na vsechny kolem, hazu pantofle po zdi a kricim jak ten malej nemcour, akorat od klavesnice musim jit rychle pryc - byla draha amam ji rad, ale kdyz to nekoho chytne...

Posted: 11:39 01. May 2007
by Theo
Mozna je carodej univerzalnejsi, ale to vyzera tak ze ak nevite KDE dete tak vse je lepsi od maga. Zaklinac vtedy exceluje. Az ked vite KDE dete a dete na jistotu (vid DM

) tak vtedy ma mag tou SILU, kterou tu ospevujete

.
MÁK!
Posted: 11:40 01. May 2007
by Žorž
Jistěže vše, co dokáže dělat různobarevná světýlka, aniž k tomu potřebovalo křesadlo, troud, pochodeň a potravinářské barvivo.
"Spravedlnost" by jedině nastala, kdyby VŮBEC neexistovala podpora různých přítelíčků a povolaných, leda jen těch knižních, a pak by nebylo na koho házet všchny ty prskavky. A konečně by potřebovali poctivé žoldáky nebo sedláky na eskortu z jedné magické věže do druhé.
Ale pssst....moc bych to tady nerozšiřoval. Třeba samotní kouzelníci ještě neví, jak moc jsou mocní, tak jim to nebudeme říkat, ne?
Vážně: Pokud mluvíme o základních povolání, mám za to, že s trochou píle je mág opravdu nejsilnější. Když tedy neuvažujeme šílené kombinace jako kněz/bojovník.
Posted: 11:44 01. May 2007
by Kiri
Najiva asi sprazim, az dostanu zpet svoji uhl mistra ohne, ja chudak uz do dungu chodim jenom s mocnyma (krapet mensi moznost ze hebnu), ale i tak mi to neda a za cenu smrti a ztraty XPu (nejvic mi stvou zlataky, ktery se nahanej tezce), musim vyskouset co jak na co funguje...Igor potvrdi
Posted: 11:44 01. May 2007
by Theo
Nojo na kombinace sme zapomneli

:D zlodej/SD, bojovnik4/klerik+

:D:D