Page 1 of 3
Podtemno - obchody
Posted: 18:28 27. Jan 2008
by Krata
Prodavač oblečení na trhu - po zvolení odpovědi, chci nakupovat se nic neděje
Prodavač oblečení ve městě - nic neprodává
(tyhle dvě jsou důležitý, můj krasavec si nemůže sehnat plášt

)
Prodavač léčiv na trhu - to samé jako u oblečení, po zvolení odpovědi se nic neděje
Slévárna - neprodávaj zbraně ani zbroje, jen přehoze na zbroje

Re: Podtemno - obchody
Posted: 18:16 30. Jan 2008
by Krata
Nešli by lektvary hromadit jako před tim? aby byla možnost nakoupit těch lektvarů 10? Jesli to jinde je tak v podtemnu ne

Re: Podtemno - obchody
Posted: 21:13 30. Jan 2008
by Rejty
Melo by to byt vsude, napis, kde presne to neni.
Re: Podtemno - obchody
Posted: 21:14 30. Jan 2008
by nomis_b
V obou chramech (.
Re: Podtemno - obchody
Posted: 07:06 31. Jan 2008
by Krata
Ve všech chrámech i obchodech

Re: Podtemno - obchody
Posted: 15:12 04. Feb 2008
by Krata
Nechtěl sem zakládat novej topic tak to dám sem.. nešel by skřetímu veliteli v podtemnu ubrat trochu jeho síly, docela si partičku drowů podá.. bral bych kdyby zabil jednoho až tři po boji, ale on zabije celou partu po jedný ráně
Re: Podtemno - obchody
Posted: 18:01 04. Feb 2008
by photter
prodavač lektvarů nemá lektvar na dex
Re: Podtemno - obchody
Posted: 00:49 09. Feb 2008
by Zyga
Ve slevarne se neda prodat zadna ruda, vykupuje tam jenom invalid item a ty sem este nenasel kde se daj sehnat.
Re: Podtemno - obchody
Posted: 20:46 10. Feb 2008
by Krata
hej děláte si srandu? tak obchody jsou opraveny, ve slévárně v drowskym městě je už víc zbraní.. ale Katany pořád nejsou, proč!!

Re: Podtemno - obchody
Posted: 09:39 12. Feb 2008
by photter
nutně potřebujem něco na spaní jinde než ve městě - ať už je to kotlík, funkční stan, nebo sem tam stacionární ohniště - s tímdle nastavením únavy nemáme šanci se nikam dostat, když při 30ti procentech musíme obracet abysme došli zase domu
Re: Podtemno - obchody
Posted: 10:59 12. Feb 2008
by Teesha
souhlasím, včera na výpravě jsem kvuli tomu málem umřeli a to jsme měli v plánu proniknout ještě dál...
pokud máme objevovat, musíme být schopni, takhle je vzdálenost co mužeme prozkoumat od města odvislá od únavy, ne od schopností
Re: Podtemno - obchody
Posted: 11:24 12. Feb 2008
by kucik
Ja bych za tim spis hledal bug v narustani te unavy. Vcera jsem zbezne ten script prosel a mam z toho trosku smiseny pocity.
Rozmisteni ohnist myslim Liuk uz dela.
Stan by nebyl zadny problem udelat, ale nedovedu odhadnout, co by to udelalo s nastavenim.
Re: Podtemno - obchody
Posted: 12:02 12. Feb 2008
by Zyga
Stan, stan!!! jo !! Ja se s nim taham uz vod druhy urovne a zatim se mi hodil akorat na prespani v tom duergarim pajzlu
Re: Podtemno - obchody
Posted: 12:21 12. Feb 2008
by OneHeart
Zrovna stny jsou v podtemnu docela naprd. Vítr tam nefouká a prší jen když v Karathě jdou hromadně na malou...
Spíš kdyby nějaký povolání (hraničář

) mělo schopnost jednou za rest rozdělat ohniště kdekoliv. To by bylo fajn
Re: Podtemno - obchody
Posted: 12:32 12. Feb 2008
by kucik
OneHeart wrote:Zrovna stny jsou v podtemnu docela naprd. Vítr tam nefouká a prší jen když v Karathě jdou hromadně na malou...
Spíš kdyby nějaký povolání (hraničář

) mělo schopnost jednou za rest rozdělat ohniště kdekoliv. To by bylo fajn
Mno, to mi prijde jako dobrej napad. Ale trochu to drhne na tom, ze Ranger udela taboriste, vychrape se a muze udelat dalsi.