Page 1 of 1

Dary

Posted: 18:28 09. Nov 2020
by Fryn
Nedá mi to abych se nepochlubil jedním tématickým dárkem, který se mi poštěstilo v nedávné době dostat do svých pracek. Je v něm fakt hodně práce a podle toho i taky vypadá (úžasně :) ).

Omlouvám se za (ne)kvalitu fotek.

https://ibb.co/yh793Ln

Obsah druhého fota (který mi také udělal velkou radost, dalších dvou dárku, ano, jsou tam dva) už je k Thalii tématicky o něco méně, ale můžou za ně osoby, které na Thalii zanechaly určitě výraznou stopu.

https://ibb.co/FmghB98

Takže tímto bych se rád nejen pochlubil, ale také i veřejně poděkoval :).

Re: Dary

Posted: 07:21 25. Feb 2021
by LDamian
Pěkné a dobrý nápad na dárek. :)

Re: Dary

Posted: 08:45 25. Feb 2021
by Yohan73
Moc pekny :)

Re: Dary

Posted: 09:14 25. Feb 2021
by KaTo
...takový práce a přitom takový blbost! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :biggrin:

Re: Dary

Posted: 14:20 25. Feb 2021
by Caehan
Jé, to je pěkný!

Re: Dary

Posted: 14:22 25. Feb 2021
by Rejty
Hustý :)