Page 1 of 1
Plášt
Posted: 18:32 27. Jan 2008
by Arsen
Nevíte čím může bejt ,že plášt při běhu se nehýbe a postavičky hrozně divně běží ?
Skoušel jsem odstranit složku override a nic .

A přitom na jiných serverech mi to funguje normálně .
Re: Plášt
Posted: 18:33 27. Jan 2008
by jaara
po relogu porad?
Re: Plášt
Posted: 18:35 27. Jan 2008
by Arsen
jaara wrote:po relogu porad?
Bohužel - skoušel jsem i jinou postavu a i všechny pláště z nabídky ( z toho začátku )
Re: Plášt
Posted: 18:43 27. Jan 2008
by maku
Arsen wrote:Nevíte čím může bejt ,že plášt při běhu se nehýbe a postavičky hrozně divně běží ?
Skoušel jsem odstranit složku override a nic .

A přitom na jiných serverech mi to funguje normálně .
A nemáš náhodou lagy? Problémy se součástí oděvu jsem měl většinou právě díky lagům.
Re: Plášt
Posted: 18:45 27. Jan 2008
by Arsen
maku wrote:Arsen wrote:Nevíte čím může bejt ,že plášt při běhu se nehýbe a postavičky hrozně divně běží ?
Skoušel jsem odstranit složku override a nic .

A přitom na jiných serverech mi to funguje normálně .
A nemáš náhodou lagy? Problémy se součástí oděvu jsem měl většinou právě díky lagům.
Lagy jsem zažil taky ,ale ty se projevují jinak . Todle úplně změníten styl běhu .
Re: Plášt
Posted: 20:20 27. Jan 2008
by Arsen
Podstatě takhle vypadá to jak postavička kope jakoby dozadu a pak ještě ta ruka ,ale ta když nasadím robu není vidět .