Page 1 of 1
Neschválená postava
Posted: 17:59 29. Jan 2021
by Barbar321
Může mi někdo vysvětlit, co se to tu zase provedlo za změny, že mi u postavy, kterou skoro denně hraju napíše najednou systém:
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
Re: Neschválená postava
Posted: 10:25 31. Jan 2021
by Shaman88
Barbar321 wrote:Může mi někdo vysvětlit, co se to tu zase provedlo za změny, že mi u postavy, kterou skoro denně hraju napíše najednou systém:
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
Nespadl jsi pod level?
Re: Neschválená postava
Posted: 10:12 01. Feb 2021
by Barbar321
Shaman88 wrote:Barbar321 wrote:Může mi někdo vysvětlit, co se to tu zase provedlo za změny, že mi u postavy, kterou skoro denně hraju napíše najednou systém:
Vaše postava není schválená, nepustím vás dále
Jde o postavu Rick Torhend
Nespadl jsi pod level?
Nespadl a ani mě nenapadá nic vyjímečného. Žádnou novou výbavu také nedostal, relevel neměl. Ještě mě teď napadlo, jetli to nesrovnal restart. Odpoledne zkusím a dám vědět.
Re: Neschválená postava
Posted: 12:25 01. Feb 2021
by Barbar321
Ne, nejde to. Jestli to pomůže, klesl postavě hlad/žízeň/únava na nulu. To den předtím určitě neměl.
Re: Neschválená postava
Posted: 13:56 01. Feb 2021
by Barbar321
Nedělali jste teď nějaké úpravy např. na exorcistovi? Přeci jen, není to úplně standardní povolání. Ale muselo by se jednat o nějakou úpravu v rámci těchto pár dnů, v minulý týden jsem s postavou normálně ještě logoval a byl ve světě
Re: Neschválená postava
Posted: 12:21 02. Feb 2021
by Barbar321
Nějaký nápad, co se mohlo takhle naráz stát? Nějaký návrh na řešení, aby mi postava mohla do světa?
Re: Neschválená postava
Posted: 14:35 03. Feb 2021
by Barbar321
Zkusil jsem i relevel s tím, že jsem dal 10 lvl mnicha do 20-tého lvl (kdyby náhodou ta podminka do 30-tého byla náhodou nějak změněna), zkusil jsem dát relevel a hned projít do světa, zkusil jsem vše naklikat a stejně pořád stále ta blbá hláška "neschválená postava, nepustím tě do světa"
Může se už konečně někdo kouknout, co se ke konci minulého týdne zkoušelo zavádět (testovalo) a očividně se po testu neodstranilo a zůstalo v nějakých hlídacích algoritmech a odstranit či změnit tak, aby to do světa nepouštelo jen opravdu neschválené postavy a ne takové, které tu už více jak rok do světa chodí?
Re: Neschválená postava
Posted: 16:01 03. Feb 2021
by Nalkanar
Jediný, kdo by něco takového dělal, je Shaman. Pokud vím, Shaman je nemocný posledních pár týdnů, na TH nic netestuje. Bohůmžel je taky jediný, kdo ti reálně může pomoct.
Re: Neschválená postava
Posted: 16:16 03. Feb 2021
by Barbar321
Tak něco se stát muselo, když bez jakékoliv změny / úpravy či byť jen změny výbavy celou dobu postava logovat mohla a z ničeho nic najednou nemůže.
Re: Neschválená postava
Posted: 00:51 06. Feb 2021
by Shaman88
Prověřil jsem to.
Jedná se nejspíše o situaci, kdy postava byla uložena při posledním aktivním hraní v lokaci nebo místě v lokaci, které již není dostupné ve světě - např. lokace nahrána DM, místo v lokaci upravené DM, které již nyní není dostupné, nebo došlo třeba ke smazání/úpravě dané lokace.
Stačí když jakékoli DM takovou postavu přenese do světa a hráč postavu uloží a relogne.
Re: Neschválená postava
Posted: 08:17 06. Feb 2021
by Barbar321
Shaman88 wrote:Prověřil jsem to.
Jedná se nejspíše o situaci, kdy postava byla uložena při posledním aktivním hraní v lokaci nebo místě v lokaci, které již není dostupné ve světě - např. lokace nahrána DM, místo v lokaci upravené DM, které již nyní není dostupné, nebo došlo třeba ke smazání/úpravě dané lokace.
Stačí když jakékoli DM takovou postavu přenese do světa a hráč postavu uloží a relogne.
Dekuju za reakci, ale postava urcite neodlogla v takove lokaci. Ani nemela jak se k takove lokaci dostat. S nejvetsi pravdepodobnosti skoncila v bazilice v Karate. Ale kdo vi, je to vic nez tyden a to uz si opravdu nepamatuju
Na druhou stranu, proc to nezkusit, pokud to pomuze
PS: vlastne se menilo namesti, kvuli odsouzenci. Tak ze by se postava trefila zrovna do tohoto okamziku?