Page 1 of 1

Zmizení bot z inventáře

Posted: 12:25 16. Feb 2021
by Ragmon
Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?

Re: Zmizení bot z inventáře

Posted: 13:12 16. Feb 2021
by KaTo
Ragmon wrote:Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
Pokud se dobře pamatuju (a nic se neměnilo), tak nesmíš vyčerpat poslední použití itemu, jinak se item rozpadne.
Nabíjení bylo (a možná stále je) v trubicích u NPC mágů (vedle trubice stávalo PC s rozhovorem) za peníze.

Re: Zmizení bot z inventáře

Posted: 13:26 16. Feb 2021
by Barbar321
KaTo wrote:
Ragmon wrote:Po použití mi zmizely Boty Rychlosti z inventáře. To přeci musí být bug, boty nejsou svitek, aby po použití mizely. Čekal jsem, že fungují jako iounský kámen. Nabíjí se meditací... ale očividně ne?
Pokud se dobře pamatuju (a nic se neměnilo), tak nesmíš vyčerpat poslední použití itemu, jinak se item rozpadne.
Nabíjení bylo (a možná stále je) v trubicích u NPC mágů (vedle trubice stávalo PC s rozhovorem) za peníze.
...přičemž množství potřebných peněz na dobití přibližně odpovídá 1/X tině použitých nábojů. V praxi to znamenalo, že dobití předmětů vycházelo zhruba na stejno, jako koupit nový předmět. Takže smutnit z prodělku nemusíš.

Re: Zmizení bot z inventáře

Posted: 16:29 16. Feb 2021
by Ragmon
Takže typicky Thalijské: tady je předmět, ale nevyplatí se ho používat. Jasné :)

Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...

Re: Zmizení bot z inventáře

Posted: 16:38 16. Feb 2021
by KaTo
Ragmon wrote:Takže typicky Thalijské: tady je předmět, ale nevyplatí se ho používat. Jasné :)

Nicméně to že tohle není nikde napsané je taky... +4 OČ boty, levný zrovna nebyly, a jak mám vědět, že se rozpadnou po použití jejich skillu? Ach jo...
Ale jo, vyplatí se to používat. Jen holt nesmíš z itemu vyssát i "poslední dávku" magické energie, co ho drží pohromadě, jinak se rozpadne.

Ale souhlasím s tvým povzdechem, že spousta podobných "užitečných" informací je slušně skovaná na místech, kde bys je jako (staro-nový) "nováček" nehledal (třeba "zaspamováno" čtyři stránky zpátky v novinkách atd.) a už nikde jinde :lol: .