Page 1 of 2

Duch

Posted: 20:18 27. Jan 2008
by Sveneld
pote co sem umrel a co sem prosel pres podsveti me zustal model ducha - misto cloveka (postniho cloveka).

Re: Duch

Posted: 21:05 27. Jan 2008
by Sveneld
model ducha ma i astaroth v podsveti

Re: Duch

Posted: 21:50 27. Jan 2008
by LDamian
a pes v Ivory... a ma postava uz take :wink:

Re: Duch

Posted: 21:51 27. Jan 2008
by maku
Přidávám se k této skupince duchů :mrgreen:

Re: Duch

Posted: 21:59 27. Jan 2008
by Sveneld
v duchovi je to naprd neudrzi predmet a nemuze spat - a nemuze se ani branit - zabila me pitoma krysa :P...

Re: Duch

Posted: 22:01 27. Jan 2008
by nomis_b
no nechtel jsem psat, ez ej to i ma situace, ale kdyz uz to tady tak pisete, tak sem tam i ja (.
Plus jeste problem s Xi"an jak sem psal v jinych chybach..

Re: Duch

Posted: 22:23 27. Jan 2008
by kucik
Duch je jenom vzhled, nic vic. Pokud te zabila krysa, zabila by te i normalne. Ale duchy snad co nejdriv vymitime :wink:

Re: Duch

Posted: 22:25 27. Jan 2008
by Rejty
Zavolejte krotitele duchu!!!

Re: Duch

Posted: 00:07 28. Jan 2008
by jaara
Rejty wrote:Zavolejte krotitele duchu!!!
:lol:

Po resu to bude v poradku.

Re: Duch

Posted: 00:31 28. Jan 2008
by Anurin
jaara wrote:
Rejty wrote:Zavolejte krotitele duchu!!!
:lol:

Po resu to bude v poradku.

Tak nevím zda je to kvůli duchovy nebo normal, koukal jsem na hadry a zapoměl jsem je vrátit do skříně a odešel jsem z obchodu. Zůstali mi v invu...... jestli je to kvůli duchovi tak to po restu bude v poho, ale jestli ne, je to pěkně v ..... ty hadry po restartu naházím do koše.

Re: Duch

Posted: 07:15 28. Jan 2008
by Sveneld
duchem jsem stale

Re: Duch

Posted: 07:28 28. Jan 2008
by Anurin
Sveneld wrote:duchem jsem stale

stačí zemřít a projít přes druhou stranu, pak jim nebudeš :wink:

Re: Duch

Posted: 09:06 28. Jan 2008
by kucik
Nebo ti to sunda nekterej z DM.

Re: Duch

Posted: 09:28 28. Jan 2008
by OneHeart
vylezl jsem z Podsvětí a zdá se to vpořádku. Už sem se těšil jak budu moct strašit jako duch :)

Re: Duch

Posted: 10:33 28. Jan 2008
by kucik
Vylez na povrch a ja si te rad podriznu :wink: . Pak si muzes strasit jak chces.