Page 1 of 1
Ssapelaugra
Posted: 09:52 09. Mar 2021
by Barbar321
Do Ssapelaugry (lokace Ssapelaugra, Ssapelaugra-vězení 1 a 2) se na několika místech objevili tvorové physalixové (či tak nějak podobně), jedná se o monstra z hlubokého podtemna, epické, pro lvl 35+ (jeden se popral přímo s bossem a odešel z toho vítězně). Očividně sem nepatří a směle vybíjejí chudáčky kostrouny, namísto, aby mohli pěkně počkat, až je zbaví jejich neživota některý z hrdinných reků.
Nejde o ojedinělý úkaz, párkrát jsem je tam už viděl také. Je možné, že obě lokace dělal Frozzík, takže se to ve výsledku nějak promíchalo. Pochopitelně, že před cca 2-3 roky, kdy se tam běžně chodilo tu po těchto bestiích nebyla ani památka a seděli si nerušeně ve svých doupatech hlubším než samotné peklo.
Re: Ssapelaugra
Posted: 21:14 10. Mar 2021
by Rejty
Možná náhodný Spawn kolem dungů.
Re: Ssapelaugra
Posted: 22:43 10. Mar 2021
by Barbar321
Jak jsem psal, stalo se to už několikrát a tyto potvory jsou opravdu hodně vzdálené od tohoto dungu (aspoň teda co se týká mapy thalie)
Re: Ssapelaugra
Posted: 21:39 05. May 2021
by LDamian
Z prastarého hrabonora vypadla *část čehosi*
Je to nějaká chyba nebo část artefaktu nebo něco?
Také prastarý hrabonor dává příliš mnoho vylepšených neviditelností, to ho spíš oslabuje.
Re: Ssapelaugra
Posted: 19:07 11. Jun 2024
by Sapal
Hlásím, že z Hrabonora pořád padá "část čehosi", může se někdo vyjádřit co to je? Zapomenutý spawn artefaktových částí?
Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.
Re: Ssapelaugra
Posted: 12:47 28. Sep 2024
by Alastor
Sapal wrote:Hlásím, že z Hrabonora pořád padá "část čehosi", může se někdo vyjádřit co to je? Zapomenutý spawn artefaktových částí?
Taky přechod za komorou Hrabonora nikam nevede, je nefunkční. Což vytváří situaci, kdy se musíte vrátit zpátky k vrátnýmu, který už s vámi ale nechce mluvit, takže musíte počkat do restartu, abyste si mohli vzít klíč z jeho pravé ruky a mohli se dostat na svobodu.
Rozbíj dveře klíč je tam jen tak pro efekt