Page 1 of 1

Prosím o smazání postav

Posted: 14:39 21. Mar 2021
by Awadar
účet: Awadar II / postavy: Leopodl Bočina a Semspěd Bočina - již jsem sám zadal na stránce smazání obou postav, ale stále nic. Obě postavy jsou stále hratelné a na stránce je stále informace, že dojde ke smazání po restartu.

Zkoušel jsem i stornovat požadavek a znovu zadat smazání, ale nic. Děkuji za smazání

Re: Prosím o smazání postav

Posted: 15:53 21. Mar 2021
by Nalkanar
Při využití některých speciálních znaků (jako je třeba Č) má server problém s mazáním.
Věřím, že Shaman na to hodí oko.

Re: Prosím o smazání postav

Posted: 05:07 31. Mar 2021
by Shaman88
Měly by být smazané.