Shaman88 wrote:Vyjádření:
Cesta na pradub, tedy pro top surovinu je brán jako top dungeon.
Pro postavy na 25+ úrovni, pro které je tento určený existuje více cest jak toto úskalí překonat.
Konkrétně se dá proti tomuto kouzlu bránit záchranými hody - ve světě existují předměty pomocí kterých by většina postavy měly býti schopné získat dostatečně velké záchranné hody pro 100%ní úspěšnosti proti danému kouzlu. Pokud má postava vůli alespon 11 na 25. pro které je dungeon určený tak by měla toto zvládnout, popř. jednodušší variantou by měla být dostatečná magická odolnost.
Vyjádření akceptováno, nějak se s tím pofackujeme.
Vyjádření k vyjádření za určitou část "hráčstva":
add sejvy: Jo, dá se to "jednostranně" zaměřenou výbavou dohnat, stejně jako se zaměřovat s postavama primárně na sejv buildy, protože imky z kouzel "mizí". Samozřejmně jen na dva měsíce, než se v týmu vyspíte na druhém boku a zase se to tu celý změní - zda k snadnějšímu životu "buildů" nebo k horšímu je z hlediska téhle intelektuální diskuze víceméně jedno (to není kritika ani stížnost, jen cynické schrnutí zkušeností za posledních pár týdnů

hraní na NT).
add odolnost: Nejsem si jistý, zda se dá dostatečná magická odolnost na NT získat, pokud to čarují dráčci na 25-30lvlu. Tedy pokud nemají nastavený caster level nižší - ale vzhledem k tomu, že jste dosud nepřenastavili (pokud se nepletu

) systém získávání expů na epických levelech, tak se to nechce moc testovat

, if you know, what i mean

.
Cesta ověšet se amulety proti Smrtící magii bude "jistější"

.
add záver: To co dorazuje lidi od Pradubu je až finální boss + "zerg" minion draků v soutězce v poslení lokaci.
Určitě ne cesta jeskyní skrz Stromovce a Hroudy k němu. Vzhledem k tomu, jak jsou nastaveny ostatní mobky, by to mohla být fajn expící lokace pro ranné epicy, ALE to by TO Prizmatic spršky muselo být někde kolem 25ti, aby měly šance i normální postavy, s normálními sejvy a normální výbavou, bez toho, aby se každých X metrů "převlíkaly", protože "bílá aura".
O tom, že dráčci se dají poprasit, aby to kouzlo nesesílali neberu jako možnost, ačkoli to (vzhledem k tomu, jak jak je početná hráčská základna) asi začne být nutné. Pokud tým i jinde nastaví i další lokace stylem - tady máte "poměrně" pohodovou lokaci, na kterou stačíte skrz AB, AC a sejvy na kouzla od ostatních "mágů". A tak vám "bez varování" dáme pro zpestření nějaký rafinovaný instakill, který ustojí jen velmi specializovaná postava

.