nejdou stahovat liti jezevci,krysa jak lita tak normalni a z brouku taky nic nepada po zabiti se strati stahovat jdou jen normalni jezevci na obzivu to je docela drsny.
Re: Kuze
Posted: 23:42 13. Feb 2008
by CizaD
Ale na co rozhodne musite mit nuz v Doubkovskem hrbitove je kostlivec .... toho kdyz zabijete tak bez noze z nej nic neziskate ani kustku