Page 1 of 1

Zraneni

Posted: 00:08 28. Jan 2008
by RES
Tak si s magem odmedituju a mam pripravene kouzla mam unavu na 40% tak jdu zaplatim si pokoi v Ivory pri pokusu spat to hodi hlasku nechce se ti spat dostanu zraneni a o vsechny kouzla co mam pripravene prijdu a muzu meditovat za dobu jako tesne po meditaci.To same kdyz odvolam pritelicka tak dostanu zraneni jako kdyz pritelicek padne v boji.Knez neodstranuje chorobu zaplatim probehne kouzlo ale nemoc zustava.

Re: Zraneni

Posted: 19:59 28. Jan 2008
by jaara
Jak to vypada ted?

Re: Zraneni

Posted: 19:06 29. Jan 2008
by RES
Dalsi vec pritelicek napada lidi v parte a neposloucha sam si zacne chodit treba a napadnul i 2x mou postavu a malem sejmul neposlouchal a nechtel stat :?

Re: Zraneni

Posted: 19:35 29. Jan 2008
by maku
RES wrote:Dalsi vec pritelicek napada lidi v parte a neposloucha sam si zacne chodit treba a napadnul i 2x mou postavu a malem sejmul neposlouchal a nechtel stat :?
A nevzal sis přítelíčka z druhého pólu přesvědčení?

Re: Zraneni

Posted: 19:37 29. Jan 2008
by Sorrow
RES wrote:Dalsi vec pritelicek napada lidi v parte a neposloucha sam si zacne chodit treba a napadnul i 2x mou postavu a malem sejmul neposlouchal a nechtel stat :?
Buh vi jak se k nemu chovas :D

Re: Zraneni

Posted: 20:32 29. Jan 2008
by Daanri
To som videl uz par krat predtym, hlavne u pantera. Z nicoho nic napadol postavy v druzine pripadne aj samotneho maga.

Re: Zraneni

Posted: 20:44 29. Jan 2008
by photter
Daanri wrote:To som videl uz par krat predtym, hlavne u pantera. Z nicoho nic napadol postavy v druzine pripadne aj samotneho maga.
kočku nevochočíš a černou už vůbec :wink:

Re: Zraneni

Posted: 21:18 29. Jan 2008
by monstera
RES wrote:Dalsi vec pritelicek napada lidi v parte a neposloucha sam si zacne chodit treba a napadnul i 2x mou postavu a malem sejmul neposlouchal a nechtel stat :?
Nic nového pod sluncem, to bylo i před wipem. Jednak to dělali vyvolaní, jednak i přítelíčkové, pokud byli otrávení nebo nemocní - zejména u brouků.... Párkrát na to chcípla Ranunkula...