Page 1 of 1

Ivorský lesík

Posted: 07:59 28. Jan 2008
by cmon
Když jsem chtěl odejít z ivory do lesíka tak to nešlo, ale opačně to šlo, když jsem zrovna utíkal před jezevcama :D . Možná je to už spravené nevím či jsem se jen nespletl