Search found 14 matches

by Manon74
12:36 23. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Info o moderatorech
Replies: 4
Views: 4069

Info o moderatorech

Mam takovej dotaz.Neslo by nekam udelat seznam, neco na ten zpusob jako se cleny tymu.Totiz aby nedochazelo k utapeni kontaktu na moderatory nekde v diskuzich.Hrac ktery se pak rozhodne treba vstoupit do nejake guildy ci skupiny muze rovnou vedet na koho se obratit apd.
Diky za vyjadreni.

Manon
by Manon74
19:57 20. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Vikingove - severan
Replies: 31
Views: 14494

Re: Vikingove - severan

No pekny ale co ted jako s tim???
by Manon74
16:14 18. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Skrytí levelů při logování
Replies: 44
Views: 18533

Re: Skrytí levelů při logování

Me spis prijde ze ma Theo strach ze nebude vedet o sile ostatnich soude dle prispevku...
Jinak jsem taky pro skryti povolani/level, co se tyce vlastnosti, tak jsem na vazkach.
by Manon74
15:14 15. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Stejne sou to vsechno vodicky :wink:
by Manon74
15:13 15. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Vyvážení subras
Replies: 48
Views: 25818

Re: Vyvážení subras

A ohledne kostek by mne osobne zajimalo, jestli i protivnik vidi muj hod, myslim totiz ze to tady nebylo drive videt.Diky predem.

Manon
by Manon74
15:01 15. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Shifter wrote:
Manon74 wrote:Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch :twisted:
Manon
Kolik je tam duergaru? S nejvetsi pravdepodobnosti jejich rady rozsirim, ale jeste cekam na domluvu s kolegackem
Zatim ma pristup pet kusu :twisted:
by Manon74
13:46 15. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Manon74 wrote:Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.

Manon
Znovu pripominam, kdo chcete hrat za tyto subrasy, hlaste se formou zpravy.
PS: Uz je nas tam nekolik nedockavejch :twisted:

Manon
by Manon74
20:38 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Takze, kdo ma zajem hrat v podtemnu za Deurgara,Svifeblina ci Cerneho skreta, necht me posle zpravu a ja mu dam vstup na foru.

Manon
by Manon74
18:30 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Rejty wrote:Forum mate hotovy, o clenstvi zadejte Manona.
Safra, to je rychlost...
by Manon74
18:28 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

No, tak to ja bral jen s nadhledem a bral to jako vtipky, ikdyz...
by Manon74
18:17 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

hele, já vám do toho nechci kecat, hrajte si duergary jak chcete ale chtit měnit reálie eště nespuštěnýho světa mi příde docela střelený a začínat válku žvaněním na foru eště víc
kolik myslíte, že bude mít thalie hráčů ? 50 ? pak nic proti ale spíš tak 15, možná jenom 10 - kolik tam chcete frakcí ...
by Manon74
17:37 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Ja osobne bych sel do toho Svirfla.A navrhuju, jestli by neslo udelat samostatne skryte forum jen pro ostani podtemnany(Svirflebin,Deurgar,Cernej skret)Aby, jestli dojde na ty silne slova ze strany Drowu nedochazelo k unikum informaci.Diky za reakce

Manon

Ja nad nim taky premyslel ale uprimne ...
by Manon74
17:29 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Kdo by hrál duergara
Replies: 57
Views: 24106

Re: Kdo by hrál duergara

Ja osobne bych sel do toho Svirfla.A navrhuju, jestli by neslo udelat samostatne skryte forum jen pro ostani podtemnany(Svirflebin,Deurgar,Cernej skret)Aby, jestli dojde na ty silne slova ze strany Drowu nedochazelo k unikum informaci.Diky za reakce

Manon
by Manon74
12:30 04. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Zadost o nahrobek ci pomnicek
Replies: 6
Views: 10398

Re: Zadost o nahrobek ci pomnicek

Mhardog - Manon74
Clovek
Bojovnik/cerny strazce
Buh - Helgaron

Jedna se o odvazneho cerneho strazce, ktery celej svuj zivot v drzeni sveho bratra (jedna se o mec) patral po stejne smyslejicich bojovnicich.Lec marne.

Prosim o postaveni pomnicku s vytesanou vetou a zabodnutym mecem do kamene.
Motto ...