Search found 15 matches

by Meaglin
19:03 19. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Kouzla Klerik
Replies: 3
Views: 3257

Malá moudrost?
by Meaglin
13:25 15. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48246

[quote="LDamian"][/quote]
Já už jsem nesmrtelnej svejma činama :)
by Meaglin
11:29 15. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48246

Theogil I wrote:...
Neboj, já si tě najdu :twisted:
by Meaglin
22:04 09. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Replies: 77
Views: 62040

Sem hodil 20 na všímání :)
by Meaglin
21:55 09. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Replies: 77
Views: 62040

photter wrote:...
Rejty právě žádnej splávek nemá :-D To je jen roura do žaludku :-))
by Meaglin
16:11 08. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48246

[quote="Theo"][/quote]
No spolky a guildy mají svojí část fóra a že by měli vyloženě zláci svojí část fóra o tom nevim, možná tak Legie má svoje fórum, vyznavači Xi'An... ale ostrovy jako takový? Pevnina má to samý - Ivorská domobrana, Stříbrnej kruh... takže mě to nepřijde jako zvýhodnění zláků ...
by Meaglin
12:17 08. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48246

Nemoch sem si odpustit :

hrát klaďasy je práce dost nevděčná... z mých zkušeností většina záporňákú žije na tom, že zlo si může delat co chce kde chce. Což na Thalii doufám neplatí :twisted:
No jistě, já si dělam co chci a kde chci, ale nikdo z hráčů mi v tom nezabrání. Jsem sám v Ivory proti ...
by Meaglin
20:21 04. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: frakce?
Replies: 3
Views: 3109

to je normální, když sem škubal slepici u ohně tak se to Hansovi taky nelíbilo, z toho sem se poučil a prase píchnul za hradbama :twisted: ale když zčervenej tak stačí chvíli počkat, nebo relog.
by Meaglin
00:17 01. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Kůň
Replies: 4
Views: 3786

Neumíte hledat ;) Našel sem ho v ohradě u dobytka v Ivory u Stříbrnýho kruhu. ... Buď ho můžete zabít a já koupim novýho nebo si ho vemu a odečtěte mi 18 000 nebo si ho prostě jen vemu :D
by Meaglin
16:29 30. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: Kůň
Replies: 4
Views: 3786

Kůň

Chtěl bych poprosit nějaký DM, aby mi odebralo natrvalo koně (zabít). Kůň mi byl zabaven a poté vydražen, ale je pořád na mym acc a nemůžu si koupit novýho.
by Meaglin
11:21 24. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: Zprávy z Ivory
Replies: 5
Views: 4081

Včera v nočních hodinách zmizel z ohrady v Ivory zabavený kůň. Neznámá postava se nepozorovaně proplížila k ohradě, kterou odemkla a koně odvedla.
by Meaglin
23:18 15. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: RP
Replies: 13
Views: 8797

Co se mi doneslo tak u toho nebylo žádný DM, a věci který byly v tej jeskyni se dají koupit normálně v obchodu.
by Meaglin
19:46 15. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: Chyby Stahování
Replies: 54
Views: 27340

nejdou stahovat ani krysy v ivorský hrobce, možná to má co dělat s tim novym scriptem pro dynamickej spawn :)
by Meaglin
21:26 13. Sep 2007
Forum: Koš
Topic: Chyby Stahování
Replies: 54
Views: 27340

v jeskyni slizů u Ivory nejdou stahovat ty nový slizy (olivový, béžový, bílý...)
by Meaglin
01:29 11. Sep 2007
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1409140

Kucik mě trochu předběh, ale to nevadí. Novej spawn se mi taky líbí, je to zajímavější a ne tak stereotypní. Pěkný je i to, že ve hře sem potkal konečně běžnější zvířata jako je kos nebo myš. :)