PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Podzimni sraz Thalie - rijen:
Hlasujte o presnem dnu srazu. Datum srazu je 12. nebo 13. 10. 2007 v nektere z plzenskych hospod. Podrobnosti napisu az to domluvim. Piste sem, do PM a nebo me na ICQ, kdo muze. Debata zde.
Zatim jdou:
Rejty, Igor, Lord_Berserk, Pajule, pepa48, Jaara, OneHeart, kucik, Hassan, Aznar, chlor, RES, Prasivka, Melvik, Khaled, marii, Matlafousek, Zyga, photter, Kiri
Hlasujte o presnem dnu srazu. Datum srazu je 12. nebo 13. 10. 2007 v nektere z plzenskych hospod. Podrobnosti napisu az to domluvim. Piste sem, do PM a nebo me na ICQ, kdo muze. Debata zde.
Zatim jdou:
Rejty, Igor, Lord_Berserk, Pajule, pepa48, Jaara, OneHeart, kucik, Hassan, Aznar, chlor, RES, Prasivka, Melvik, Khaled, marii, Matlafousek, Zyga, photter, Kiri
Last edited by Rejty on 00:11 09. Oct 2007, edited 13 times in total.
Vedoucí týmu Thalie
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Spis pudu !!!
asi nejspis pudu... je mi jedno muzu i v patek i v sobotu ale patek by byl asi lepci
ted nikoho nechci vinit ze vybral minule hospodu s nejpomalejsima servirkama na svete, mozna meli spatnej den
ale bylo by lepci jit nekam kde to vodsejpa a pivo budu mit porad na stole (klidne i do naky flusny 4.kategorie hlavne ze bude pr***)
tak se mnou pocitejte nejspis a doufam ze Kiri, Aznar a Seth nezklamou a pudou taky
ted nikoho nechci vinit ze vybral minule hospodu s nejpomalejsima servirkama na svete, mozna meli spatnej den
tak se mnou pocitejte nejspis a doufam ze Kiri, Aznar a Seth nezklamou a pudou taky
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
pokut to vyjde prijdu taky..ale lepsi by byl patek jelikoz v sobotu zpivame Stabat Mater na radnici
takze kdyz to bued patek atk se pokusim prijit

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Pokud mi nekdo poskytne strechu nad hlavou, tak bych se rad taky dostavil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Spis pudu !!!
Aznar nejspis nezklame, pokud se neprihodi neco nepredvidatelnyhoLord_Berserk wrote:asi nejspis pudu... je mi jedno muzu i v patek i v sobotu ale patek by byl asi lepci![]()
ted nikoho nechci vinit ze vybral minule hospodu s nejpomalejsima servirkama na svete, mozna meli spatnej denale bylo by lepci jit nekam kde to vodsejpa a pivo budu mit porad na stole (klidne i do naky flusny 4.kategorie hlavne ze bude pr***)
tak se mnou pocitejte nejspis a doufam ze Kiri, Aznar a Seth nezklamou a pudou taky
jinak sem taky za patek
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Taky muzem kalit az do rana, jestli se na to cejtite, ale kterej machr to pak odridi zpatky?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
no, nejaky spinkání by nebylo od věci... Proto bych se primluvil i za nejakou chatu, kdyby ji mel nekdo pobliz, neb se na chate dobre kalí a dá se spát treba i na zahrade. (Za sebe slibuju, ze bych to tam nezeblil :) nebo bych to hodil aspon nekam k plotu ;)kucik wrote:Taky muzem kalit az do rana, jestli se na to cejtite, ale kterej machr to pak odridi zpatky?