Search found 1 match
- 19:10 18. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo
- Replies: 42
- Views: 12382
Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo
Takjá chci naopak podtemnákům poděkovat, protože bych řekl, že to bylo zahrané správě. Vugdishnak se na mě rozběhl a napsal, že mě chytl..pochopitelně jsem se nebránil, pač já jsem hobit a on je Hiran takže bylo jasné, že bych se z toho nijak nemohl dostat. Jelkož jsem byl 3 lvl tak jsem si ...