Search found 1 match

by Yort™
19:10 18. May 2009
Forum: Koš
Topic: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo
Replies: 42
Views: 12382

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Takjá chci naopak podtemnákům poděkovat, protože bych řekl, že to bylo zahrané správě. Vugdishnak se na mě rozběhl a napsal, že mě chytl..pochopitelně jsem se nebránil, pač já jsem hobit a on je Hiran takže bylo jasné, že bych se z toho nijak nemohl dostat. Jelkož jsem byl 3 lvl tak jsem si ...