Search found 6 matches

by miniork
08:10 13. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Ja to nazvat?
Replies: 64
Views: 23450

Re: Ja to nazvat?

No alespon jedna stará, známa osoba:) tak se snad i nekdy lognu a zavzpomínam
by miniork
20:39 12. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Ja to nazvat?
Replies: 64
Views: 23450

Re: Ja to nazvat?

tak koukam nikdo ze "stary" thalie tady už neni:( škoda no...
by miniork
19:28 10. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Ja to nazvat?
Replies: 64
Views: 23450

Re: Ja to nazvat?

Nehraju tu už asi dva roky, ale jak sem si prečet celej Váš topic flame, tak težce uvažuji že si nwn zas nainstaluji:) btw je tady jeste nekdo z tech "starejch známejch?
by miniork
14:52 27. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Meditace mága - síla charakteru a doba mezi učením kouzel
Replies: 31
Views: 15516

mágové, mágové.. večnej problém každyho servru.. muj nazor je, že kdo za mága umí hrat tak bude umet hrát i v tech nejkrutších podmínkach.. osobne sem tady maga kdysi mel.. solo na 17 lvlu vytlouk v klidu maják, ty obry s bosem devastatorem, orky a nevím co jeste.. bylo to pred nejakýma uprávama ...
by miniork
08:53 13. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48289

škoda že mám ted desne málo času..začal bych zas hrát i když sem sve postavy kompletne smáznul tak nejakého lovce čarodejnic bych asi umel ešte uhrát:D no ukáže čas jestli se nekdy potkáme
by miniork
20:43 12. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48289

hehe... človek sem po pulroku mrkne a co nevidí? RES se vubec nezmenil:D:D Jen škoda že si nevzpomene na časy kdy on byl na strane toho co byl mučen a tyran...a desne ho to štvalo:D Jen si vzpomen RESi na ark2 jak ses vedel vztekat když sme si te parkrát podali:D
PS: Admin klidne to smázni až si to ...