Search found 6 matches
- 08:10 13. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Ja to nazvat?
- Replies: 64
- Views: 23450
Re: Ja to nazvat?
No alespon jedna stará, známa osoba:) tak se snad i nekdy lognu a zavzpomínam
- 20:39 12. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Ja to nazvat?
- Replies: 64
- Views: 23450
Re: Ja to nazvat?
tak koukam nikdo ze "stary" thalie tady už neni:( škoda no...
- 19:28 10. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Ja to nazvat?
- Replies: 64
- Views: 23450
Re: Ja to nazvat?
Nehraju tu už asi dva roky, ale jak sem si prečet celej Váš topic flame, tak težce uvažuji že si nwn zas nainstaluji:) btw je tady jeste nekdo z tech "starejch známejch?
- 14:52 27. Nov 2007
- Forum: Koš
- Topic: Meditace mága - síla charakteru a doba mezi učením kouzel
- Replies: 31
- Views: 15516
mágové, mágové.. večnej problém každyho servru.. muj nazor je, že kdo za mága umí hrat tak bude umet hrát i v tech nejkrutších podmínkach.. osobne sem tady maga kdysi mel.. solo na 17 lvlu vytlouk v klidu maják, ty obry s bosem devastatorem, orky a nevím co jeste.. bylo to pred nejakýma uprávama ...
- 08:53 13. Oct 2007
- Forum: Koš
- Topic: Dobro a Zlo
- Replies: 113
- Views: 48289
- 20:43 12. Oct 2007
- Forum: Koš
- Topic: Dobro a Zlo
- Replies: 113
- Views: 48289
hehe... človek sem po pulroku mrkne a co nevidí? RES se vubec nezmenil:D:D Jen škoda že si nevzpomene na časy kdy on byl na strane toho co byl mučen a tyran...a desne ho to štvalo:D Jen si vzpomen RESi na ark2 jak ses vedel vztekat když sme si te parkrát podali:D
PS: Admin klidne to smázni až si to ...
PS: Admin klidne to smázni až si to ...