Ja to nazvat?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ja to nazvat?

Post by kucik »

aster3 wrote:
kucik wrote:
Opravdu si to myslíš Jáchyme ? Mám pocit, že i předškolní dítě by mělo bystřejší úsudek neź ty.
Aha, dobre. Takze si davas napomenuti a priste si das Ban ? :lol:
Nevim, proc mi tam dopisujes neco, co jsem nenapsal. Beru to jako vtip. Na napomenuti se musi shodnout vzdy vice clenu tymu. Na to jsem malej pan. :oops:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

odhalení!!!

Post by DenGrasse »

Jáchyme, tys na to konečně přišel. Prostě si je vodhalil jak Šerlok Houmless, bandu jednu totalitní! Samo že máš pravdu a aster3 jakbysmet. Celý je to jenom bouda na slušný a poctivý hráče, který vědi nejlíp co je to RP. Vždycky všude byli úspěšný a tady? Samý klacky pod nohy. Totalita kam se podíváš. Třeba Nomis, ten je totalitní až hrůza. Celej craft udělal sám, nikoho k tomu nepustil! Určitě chce díky tomu ovládat server! A kucik mu pomáhá, na tuty je s nim spřaženej! Taky cenzoruje fórum, aby něco někde nevyplavalo. Jasný spiknutí, to pozná každej, kde je protřelej kvalitníma RP světama, Demonou, Kandoškou a tak. Nebo Rejty. Ten dokonce šíří temný negace! Už ho ale vodhalili, no teda ten člověk co na to přišel ale skončil špatně. Prostě voběť totalitních praktik! A to nechtěl nic než hrát si podle svejch vlastních pravidel, ne těch hloupejch místních, slušně a v klidu. Jo a taky bejt syn boha. Nic strašnýho, to je přece běžný. A šup! Už má BAN. A ďábel Rejty určitě vymyslel celej tendle svět a ty tisíce hodin strávil nad toolem jenom proto, aby moh lákat ubohý hráče do svejch osidel a pak šířit temný negace! Eště že má teď dovolenou. Nebo Jaara! Nic neříká, jenom intrikuje v pozadí. Určitě von shazuje server, aby šířil temný negace! Chce se vyrovnat Rejtymu, to je jistý... Marvin je jasnej, to vědí všichni. Třeba xyz, ten se mu nebál postavit a kde je mu konec? Určitě ho zavraždili a zahrabali někde v koutě... nebo má aspoň taky dovolenou.
Nejhorší ze všech je Kráťa. Nosí čepici s nápisem "Jsem bůh" a věří tomu. Když sem mu odporoval, degradoval mě dokonce na spambota! Takový bezpráví! Vo Daanrim ani nemluvim, škoda času. Toho většinou držej, aby nezabanoval úplně všechny. Dokonce chce, aby lidi dodržovali pravidla, představ si to! Žádný přehazování věcí z postavy na postavu, žádný metagame a tak. Šikana jako hrom! Jedinej demokrat je tady photter, ten nás má u zadku všechny stejně...
Musim se kouknout na fórum týmu, jestli už někdo podal návrh na BAN pro Jáchyma. Ne? Tak bych to měl rychle napravit, ať sem taky pořádně totalitní... já chci taky někoho šikanovat! Co je? Kde se tu vzal Kráťa s bejsbólkou? Au! Jakej monopol na šikanu? Pusť mně, kam mně vlečeš.... Pomóóóc!!!
*po opuštěném monitoru stéká krev...*
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: odhalení!!!

Post by Pajule »

DenGrasse wrote:Jáchyme, tys na to konečně přišel. Prostě si je vodhalil jak Šerlok Houmless, bandu jednu totalitní! Samo že máš pravdu a aster3 jakbysmet. Celý je to jenom bouda na slušný a poctivý hráče, který vědi nejlíp co je to RP. Vždycky všude byli úspěšný a tady? Samý klacky pod nohy. Totalita kam se podíváš. Třeba Nomis, ten je totalitní až hrůza. Celej craft udělal sám, nikoho k tomu nepustil! Určitě chce díky tomu ovládat server! A kucik mu pomáhá, na tuty je s nim spřaženej! Taky cenzoruje fórum, aby něco někde nevyplavalo. Jasný spiknutí, to pozná každej, kde je protřelej kvalitníma RP světama, Demonou, Kandoškou a tak. Nebo Rejty. Ten dokonce šíří temný negace! Už ho ale vodhalili, no teda ten člověk co na to přišel ale skončil špatně. Prostě voběť totalitních praktik! A to nechtěl nic než hrát si podle svejch vlastních pravidel, ne těch hloupejch místních, slušně a v klidu. Jo a taky bejt syn boha. Nic strašnýho, to je přece běžný. A šup! Už má BAN. A ďábel Rejty určitě vymyslel celej tendle svět a ty tisíce hodin strávil nad toolem jenom proto, aby moh lákat ubohý hráče do svejch osidel a pak šířit temný negace! Eště že má teď dovolenou. Nebo Jaara! Nic neříká, jenom intrikuje v pozadí. Určitě von shazuje server, aby šířil temný negace! Chce se vyrovnat Rejtymu, to je jistý... Marvin je jasnej, to vědí všichni. Třeba xyz, ten se mu nebál postavit a kde je mu konec? Určitě ho zavraždili a zahrabali někde v koutě... nebo má aspoň taky dovolenou.
Nejhorší ze všech je Kráťa. Nosí čepici s nápisem "Jsem bůh" a věří tomu. Když sem mu odporoval, degradoval mě dokonce na spambota! Takový bezpráví! Vo Daanrim ani nemluvim, škoda času. Toho většinou držej, aby nezabanoval úplně všechny. Dokonce chce, aby lidi dodržovali pravidla, představ si to! Žádný přehazování věcí z postavy na postavu, žádný metagame a tak. Šikana jako hrom! Jedinej demokrat je tady photter, ten nás má u zadku všechny stejně...
Musim se kouknout na fórum týmu, jestli už někdo podal návrh na BAN pro Jáchyma. Ne? Tak bych to měl rychle napravit, ať sem taky pořádně totalitní... já chci taky někoho šikanovat! Co je? Kde se tu vzal Kráťa s bejsbólkou? Au! Jakej monopol na šikanu? Pusť mně, kam mně vlečeš.... Pomóóóc!!!
*po opuštěném monitoru stéká krev...*

LQL vystih si to :D ale dokonale :D:D:D:D:D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: odhalení!!!

Post by photter »

DenGrasse wrote:...Jedinej demokrat...
to slovo neznám ale pro jistotu to budu brát jako urážku :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Ja to nazvat?

Post by Czech_Luthor »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: odhalení!!!

Post by Pajule »

photter wrote:
DenGrasse wrote:...Jedinej demokrat...
to slovo neznám ale pro jistotu to budu brát jako urážku :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

no už sem se chtěla bát ,ž e is zhodnil :D ......... a zas to tu spamujem :D

né já myslm , že už to nemá cenu to řešit , páč si z toho stejně každej dělá akorát vtip!
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Ja to nazvat?

Post by Krata »

Jachym: spíš by jsi se ty měl omluvit Marvovi, co si založil první flame ho jen urážíš a naznačuješ, že je malé děcko co nepozná realitu od hry.. co sem viděl tak on s tebou jednal slušně, to TY jsi se začal navážel do marva, docela odvážné ještě žádat omluvu.

Kdyby jsi jednal s DM, nebyl uraženej a napsal tomu Marvovi tak všechno mohlo být oka, ale ty jsi DM obcházel, obešel jsi i hlavní DM a ještě zneužil systém hry... holt kdyby jsi napsal Marvovi hned tak se to vůbec nemuselo stát :roll:

DenGrass: koukám že ty rány pálkou byli málo když si to nakonec poslal! uvažuju o smazaní programu "Bot_005:DenGrasse - Kronikář"
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Ja to nazvat?

Post by kokosak »

No, tak na Thalii nehraju, ale občas si sem skáknu přečíst flejmy (na Equilibrijských forech skoro nejsou, spoň ne kvalitní)... a tenhle se vskutku povedl. Takže si dovolím přispět.

Scénář, jak by to vypadalo na EQ:
Konflikt u krále: minimálně IC odvedení stráží přímo do vězení (do kamrlíku o jednom čtverčeku na samotku, bez styku s okolním světem). Nějakou mulu by nikdo neřešil (že někdo nechá stát plně naložené nákladní zvíře a jde pryč je jen jeho problém, jako v reálu)
1. flame na forech: varování
Únik z trestu "sebevraždou" od stráží: permka bez diskusí. Pomíjím skutečnost, že na EQ se smrtí z vězení dostat nelze
2. flame na forech: BAN na fora i do hry, trvale

Přesto je vidět Marvinova snaha o řešení a odpovědi v rámci normy i přes osobní útoky. Jáchyme, nemáš si na co stěžovat.
BTW vidím, že osočování DM ze zasedávání na hráče a ze všeobecné zloby je častější fenomém, než jsem si myslel.
PUF!
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Ja to nazvat?

Post by Pajule »

kokosak wrote:No, tak na Thalii nehraju, ale občas si sem skáknu přečíst flejmy (na Equilibrijských forech skoro nejsou, spoň ne kvalitní)... a tenhle se vskutku povedl. Takže si dovolím přispět.

Scénář, jak by to vypadalo na EQ:
Konflikt u krále: minimálně IC odvedení stráží přímo do vězení (do kamrlíku o jednom čtverčeku na samotku, bez styku s okolním světem). Nějakou mulu by nikdo neřešil (že někdo nechá stát plně naložené nákladní zvíře a jde pryč je jen jeho problém, jako v reálu)
1. flame na forech: varování
Únik z trestu "sebevraždou" od stráží: permka bez diskusí. Pomíjím skutečnost, že na EQ se smrtí z vězení dostat nelze
2. flame na forech: BAN na fora i do hry, trvale

Přesto je vidět Marvinova snaha o řešení a odpovědi v rámci normy i přes osobní útoky. Jáchyme, nemáš si na co stěžovat.
BTW vidím, že osočování DM ze zasedávání na hráče a ze všeobecné zloby je častější fenomém, než jsem si myslel.

jo Eq je na tuto krutá( a to je dobře :twisted: ) , já teda vězení nezažila , ale kámoš ano a to jen chránil vílku :D postavil se ale stráži , tak si šla sednout...Holt záležína přístupu hráče noa o jeho snaze a chuti atd atd...
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Ja to nazvat?

Post by Czech_Luthor »

Marvin x Krata
3 : 1


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Ja to nazvat?

Post by Krata »

já vim! nepřipomínej mi to :evil:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: odhalení!!!

Post by Radim »

DenGrasse wrote:Jáchyme, tys na to konečně přišel. Prostě si je vodhalil jak Šerlok Houmless, bandu jednu totalitní! Samo že máš pravdu a aster3 jakbysmet. Celý je to jenom bouda na slušný a poctivý hráče, který vědi nejlíp co je to RP. Vždycky všude byli úspěšný a tady? Samý klacky pod nohy. Totalita kam se podíváš. Třeba Nomis, ten je totalitní až hrůza. Celej craft udělal sám, nikoho k tomu nepustil! Určitě chce díky tomu ovládat server! A kucik mu pomáhá, na tuty je s nim spřaženej! Taky cenzoruje fórum, aby něco někde nevyplavalo. Jasný spiknutí, to pozná každej, kde je protřelej kvalitníma RP světama, Demonou, Kandoškou a tak. Nebo Rejty. Ten dokonce šíří temný negace! Už ho ale vodhalili, no teda ten člověk co na to přišel ale skončil špatně. Prostě voběť totalitních praktik! A to nechtěl nic než hrát si podle svejch vlastních pravidel, ne těch hloupejch místních, slušně a v klidu. Jo a taky bejt syn boha. Nic strašnýho, to je přece běžný. A šup! Už má BAN. A ďábel Rejty určitě vymyslel celej tendle svět a ty tisíce hodin strávil nad toolem jenom proto, aby moh lákat ubohý hráče do svejch osidel a pak šířit temný negace! Eště že má teď dovolenou. Nebo Jaara! Nic neříká, jenom intrikuje v pozadí. Určitě von shazuje server, aby šířil temný negace! Chce se vyrovnat Rejtymu, to je jistý... Marvin je jasnej, to vědí všichni. Třeba xyz, ten se mu nebál postavit a kde je mu konec? Určitě ho zavraždili a zahrabali někde v koutě... nebo má aspoň taky dovolenou.
Nejhorší ze všech je Kráťa. Nosí čepici s nápisem "Jsem bůh" a věří tomu. Když sem mu odporoval, degradoval mě dokonce na spambota! Takový bezpráví! Vo Daanrim ani nemluvim, škoda času. Toho většinou držej, aby nezabanoval úplně všechny. Dokonce chce, aby lidi dodržovali pravidla, představ si to! Žádný přehazování věcí z postavy na postavu, žádný metagame a tak. Šikana jako hrom! Jedinej demokrat je tady photter, ten nás má u zadku všechny stejně...
Musim se kouknout na fórum týmu, jestli už někdo podal návrh na BAN pro Jáchyma. Ne? Tak bych to měl rychle napravit, ať sem taky pořádně totalitní... já chci taky někoho šikanovat! Co je? Kde se tu vzal Kráťa s bejsbólkou? Au! Jakej monopol na šikanu? Pusť mně, kam mně vlečeš.... Pomóóóc!!!
*po opuštěném monitoru stéká krev...*

Takhle sem se tady na forku dlouho nepobavil a nezasmál :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Velmi výstižné 8) 8)
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
miniork
Nováček
Posts: 6
Joined: 19:42 12. Oct 2007

Re: Ja to nazvat?

Post by miniork »

Nehraju tu už asi dva roky, ale jak sem si prečet celej Váš topic flame, tak težce uvažuji že si nwn zas nainstaluji:) btw je tady jeste nekdo z tech "starejch známejch?
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Ja to nazvat?

Post by Skipp »

Ale ludia,proste chodte na pivo a hned zabudnete na internet :wink:

Inac damy a pani z ceskej zeme,chvalim vam to pivo,uz tyzden ho pijem a neviem sa ho vynapit :D
I love krusovice

eeeee....pokracujte dalej...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Ja to nazvat?

Post by kucik »

On pije Krusovice a rika tomu pivo. Chjo. Divnej narod.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked