Search found 5 matches

by afgan
21:34 20. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Diskuze ohledně oznámení týmu Thalie
Replies: 53
Views: 49102

Tohle se asi neujme, sám si ten nápad popřu, ale tak proč nenapsat..

Právě jsem si zkoušel na sebe plátovou zbroj, takže když půjdu od prostřed - prošívanice, na to kyrys, nákrčník, helma, ramena lokty, rukavice. pod kyrys šosy, a nakonec nohy..

Napadlo mě nějaké pohybové omezení pro tu nejtěžší ...
by afgan
19:47 19. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Diskuze ohledně oznámení týmu Thalie
Replies: 53
Views: 49102

Nejsem si jist zdali se to v něktérém z předchozích příspěvků neobjevilo, prolétl jsem je jen zběně. Radši ale svůj nápad napíšu než abych ho zapomněl.

Co říkáte na vyladění cen v obchodech? podle mého názoru jsou ceny dost nevyvážené. Uvedu příklad, co mi tak utkvělo v paměti.

Takový meč sám o ...
by afgan
21:38 16. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Přenesení postavy z jedné lokace do druhé
Replies: 2
Views: 3358

no jasně, aby kdyby tam náhodou někdo byl :) .. je to pravda, neuvědomil jsem si to a podruhé jsem to chtěl zkusit jestli jsem se předtím nespletl třeba
by afgan
12:34 15. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Přenesení postavy z jedné lokace do druhé
Replies: 2
Views: 3358

Přenesení postavy z jedné lokace do druhé

Stalo se mi to už dvakrát. Nejsem si uplně jist názvy těch dvou lokací.

Z mlýna na katharských farmách (ty na cestě z Ivory do Karathy). Tedy když se odlognu v mlýně a zase se přihlásím, tak to moje postavu načte v mlýně, ale v jiném. (je to na farmě kde je stáj, lokace sousedí tuším s Karathou a s ...
by afgan
15:07 10. Nov 2007
Forum: Koš
Topic: Penize, loot, majetek, plaeceni za prestup
Replies: 56
Views: 24035

Nehraju tu dlouho, spíš jsem se zatím jen porozhlížel.

Ale když budu uvažovat, že chci hrát nějakého zloděje žebráka, který to sice v životě moc daleko asi nedotáhne, ale přeci jenom nějaké životní zkušenosti a nové dovednosti získá. To ovšem není možné když nemá peníze na zaplacení nové úrovně.