Zdravím všechny
Taky jsem pro úplný wipe protože nemám co ztratit,dlouho jsem tu už nehrál a musím pochválit ty kteří se na nové Thalii podíleli.Tenhle server se zlepšuje čím dál víc což je super :D . Jediné co je škoda je že wipe bude až 7.ledna
protože to je docela dlouhá doba.Jinak se těším na ...
Search found 1 match
- 21:26 19. Nov 2007
- Forum: Koš
- Topic: Diskuze ohledně oznámení týmu Thalie
- Replies: 53
- Views: 49057