Já hrál čistýho mága na nejtěžší obtížnost a je to trochu Hardcore.. hlavně když jich proti vám jde víc, a vy nemáte manu. :wall:
Ale mistrovský kouzla jsou opravdu luxusně udělaná. Narozdíl od minulých dílů, kde magie nebyla moc propracovaná, se tady Bethesda opravdu překonali. Doporučuju mága ...
Search found 39 matches
- 19:17 28. Feb 2012
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Skyrim
- Replies: 143
- Views: 87893
- 21:42 27. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254572
- 13:36 26. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655418
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
F.E.A.R. ; Diablo 2 lod ; WHO ; občas DotA ; Skyrim ; Heroes VI ; Jedi Academy
- 21:55 24. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702379
- 17:39 24. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702379
Re: Vtípky
To je supr ^^
- 18:10 15. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Oblíbená zbraň - hlasování
- Replies: 42
- Views: 15583
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Jiné - Jednoznačně oboustranný meč.
- 16:13 13. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Helma buguje na kapuci
- Replies: 12
- Views: 8818
Re: Helma buguje na kapuci
Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?kucik wrote:Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
- 15:21 12. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Helma buguje na kapuci
- Replies: 12
- Views: 8818
Re: Helma buguje na kapuci
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...Absinthorix wrote:Takový předmět ti bude smazán no...Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí
- 09:43 12. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Helma buguje na kapuci
- Replies: 12
- Views: 8818
Re: Helma buguje na kapuci
A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí 
- 18:26 31. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240794
Re: Váš portret
Kdybys věděl, jak to bylo těžký se u tý fotky nesmát!KaTo wrote:xxxMajkyxxx wrote:Řek bych, že si přeleštil bryle a šel domu........přeleštil si brýle a šel do svého pokoje?Czech_Luthor wrote:Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji![]()
- 22:44 29. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702379
- 10:33 29. Jan 2012
- Forum: Koš
- Topic: Přetížení bez přetížení
- Replies: 1
- Views: 2766
Re: Přetížení bez přetížení
Možná je to tim, že když se dostaneš do podoby ducha, dostaneš něco jako FoM, takže ti to shodí přetížení... nevím to jistě, jen můj odhad ^^