Stalo se mi to už podruhé
Helma buguje na kapuci
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Helma buguje na kapuci
Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.
Stalo se mi to už podruhé
není někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Stalo se mi to už podruhé
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Helma buguje na kapuci
Vypozorvala jsem, že se to stává v okamžiku, kdy někdo použije kapuci na kovadlině ve snaze ji změnit. To se mu nepodaří, ale kdokoli další, kdo pak na tu kovadlinu strčí svou helmu, dostane z ní kapuci. Možná by tomu šlo, jako v případě mečů, předejít tím, že nejdřív, než cokli změníš dáš Zapamatovat vzhled. Spíš taková pojistka, nutno ověřit.Absinthorix wrote:Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.
Stalo se mi to už podruhénení někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Helma buguje na kapuci
To jsem si chtěl pojistit u té nové helmice a prdlačky...Braenn wrote:Vypozorvala jsem, že se to stává v okamžiku, kdy někdo použije kapuci na kovadlině ve snaze ji změnit. To se mu nepodaří, ale kdokoli další, kdo pak na tu kovadlinu strčí svou helmu, dostane z ní kapuci. Možná by tomu šlo, jako v případě mečů, předejít tím, že nejdřív, než cokli změníš dáš Zapamatovat vzhled. Spíš taková pojistka, nutno ověřit.Absinthorix wrote:Po nasazení zbrusu nové helmy a prvním pokusu o změnu vzhledu, aby líp seděl ke zbroji, helmice bugla rovnou na kapuci.
Stalo se mi to už podruhénení někde nějaká chybka? Nebo něco dělám špatně já a jen nevím co
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Helma buguje na kapuci
A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí 
Artorius Meynolds
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Helma buguje na kapuci
Takový předmět ti bude smazán no...Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Helma buguje na kapuci
Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...Absinthorix wrote:Takový předmět ti bude smazán no...Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí
Artorius Meynolds
Re: Helma buguje na kapuci
Ani jedno není povolené.Ajax the Great wrote:Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...Absinthorix wrote:Takový předmět ti bude smazán no...Ajax the Great wrote:A je za to trest? Že já nechci běhat s helmou ale s kapucí
Re: Helma buguje na kapuci
Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Ajax the Great
- Poutník
- Posts: 87
- Joined: 18:48 16. May 2009
Re: Helma buguje na kapuci
Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?kucik wrote:Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
Artorius Meynolds
Re: Helma buguje na kapuci
No pokud to nosí někdo, kdo ty featy a sílu má, tak tam není moc rozdíl ne?kucik wrote:Pro nošení helmy potřebuješ odbornost střední zbroje. Pro kapuci ne.Ajax the Great wrote: Tak proč je dovoleno měnit kapuci na helmu a naopak ne? To mi trochu nedává smysl...
.
Re: Helma buguje na kapuci
A jakej je smysl toho featu, kdyz se da sehnat kapuce se stejnymi vlastnostmi jako ma helma?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Helma buguje na kapuci
Ono to vzhledově měnit myslím nejde... to jen ten bug to "pokazí". Já to celou dobu hrál s tím, že to je helmice i když to tak nevypadalo a pořád to hvězdičkuju, že to je prostě hrnec, akorát omotanej hadrem.Ajax the Great wrote: Takže když si ji jen vzhledově změním helmu na kapuci, ale je to pořád předmět "Helma bla bla bla..." Tak už nepotřebuju odbornost?
Ovšem toto je zajímavá připomínka, to bych se pak nedivil.. někdo by si nechal udělat uberhrnec a ten pak nosil s nějakou postavičkou jinou. Ačkoliv mi přijde, že koupené tvrzené kapuce jsou co vlastností o něco výhodnější... nemají žádné postihy, narozdíl od kýblu který se jako kapuce jen tváří
Jinak souhlasím s Nalkem, jakej v tom je pro plecháče rozdíl?
Kromě toho, že to (dle mého názoru) pitomě vypadá...
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Helma buguje na kapuci
Jsem to trošku testil ty helmice a no - pokud u kovadlin nikdo neprasí s kapucí před vámi (jak říkala Braenn), tak vše funguje v pohodě (i na failovacím Jarrim).
Takže prosím vás lidi, nestrkejte ty kapuce na kovadlinu, jak to vypadá, že?
Takže prosím vás lidi, nestrkejte ty kapuce na kovadlinu, jak to vypadá, že?
.