Search found 310 matches

by mandos
13:02 01. Oct 2015
Forum: Koš
Topic: Kolabuje mi počítač?
Replies: 74
Views: 48547

Re: Kolabuje mi počítač?

Mno tak zaprvé SSD rozhodně nedělá víc než procesor nebo RAM...výhody SSD se týkají téměř výhradně práce se soubory a trochu rychlejším čtením pagefile což je pasivní paměť a může zkrátit životnost SSD. Zadruhé ve stejné cenové kategorii moc lepších laptopů není a pokud jsou tak jedině bez OS ...
by mandos
12:08 01. Oct 2015
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Guild Wars 2 video
Replies: 10
Views: 9937

Re: Guild Wars 2 video

Akorát teda Free verze maj omezení na posílání věcí přes Mail, nějaký chat omezení a character slot+bag slot omezení. Ale jinak je nafurt free přístup ke všemu contentu až po datadisk kterej se musí koupit pak teda, stim že core game měl bejt součástí datadisku tak jako tak.
by mandos
12:02 01. Oct 2015
Forum: Koš
Topic: Kolabuje mi počítač?
Replies: 74
Views: 48547

Re: Kolabuje mi počítač?

Mno jestli můžu přidat svojí troškou, tak bych šel asi do toho Aceru. Převážně z pohledu osobní preference, například víc věřím Intelu a Nvidii (a myslím si že ještě pořád jsou stabilnější trochu). Papírově jsou ty laptopy skoro stejné oba mají pro a proti tak nějak v rovnováze...Acer má maličko ...
by mandos
12:43 24. Dec 2014
Forum: Pokec
Topic: Vánoce....
Replies: 155
Views: 106025

Re: Vánoce....

Tak všem šťastné a veselé a hlavně přežít svátky ve zdraví jak fyzickém tak duševním ;)
by mandos
05:28 28. Oct 2014
Forum: Koš
Topic: Proměň sebe
Replies: 18
Views: 14993

Re: Proměň sebe

Ještě dodám že když to sešlu z kouzel postavy (nevím jak itemy) tak mi to poprvé promění normálně ale každá další proměna trvá vždycky jen vteřinu než mi jí to dispellne a to až do další meditace.
by mandos
18:17 14. Oct 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Replies: 48
Views: 38780

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Tak já jsem taky out bohužel nezvládám.
by mandos
13:40 09. Oct 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Replies: 48
Views: 38780

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Zatím ještě pořád nevím jistě ale mohl bych se taky ukázat ještě upřesním po víkendu.
by mandos
22:52 17. Sep 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572362

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Když to bude ve čtvrtky tak bych se taky zas někdy ukázal páč ten den přejíždim z Kladna zpět do Prahy I když budu mít do 7 hodiny :D
by mandos
01:23 31. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Zaklínačovy neomezený kouzla a mínusová únava
Replies: 2
Views: 3496

OPRAVENO - Zaklínačovy neomezený kouzla a mínusová únava

Takže o minusové únavě jsm našel akorát jeden topic v koši tak doufám nikoho neopakuju. Nedávno jsem začal zaklínače a to že se mam infinite kouzel nultého kruhu je fajn, akorát že to rozhazuje únavu a tak opakovaným sesíláním ledového paprsku se člověk dostane klidně na -100+% procent. Ne neměnila ...
by mandos
12:38 22. Jul 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572362

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Pokud se pude do hospo zítra tak bych se přidal :)
by mandos
23:37 11. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: Černokněžník
Replies: 249
Views: 134497

Re: Černokněžník

No spánek to neschazuje to jsem zkoušel, lékarny už taky ne a protože jsem warlock medituju jen občas ale když už medituju shodí to regen.
by mandos
11:35 11. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: Černokněžník
Replies: 249
Views: 134497

Re: Černokněžník

Padá to po meditu ne po spánku aspoň mě.
by mandos
18:11 02. Apr 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Nováčkovské dotazy
Replies: 249
Views: 174751

Re: Nováčkovské dotazy

(Co přesně je nehratelný? sekání?) Spousta lokací na Thálii se teď seká nezávisle na strojích, jinak...No tak jako vždy nový drivery updaty a podobně. Pohrát si s kompatibilitou, zkusit to rozjet pod XP packem nebo nastavit správce. Nadruhou stranu pokud máš tyhle dvě zapnutý zkus je vypnout (mě ...
by mandos
14:54 02. Apr 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572362

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Já bych chuť měl ale jsem Kladno-bound do pátku.
by mandos
01:50 01. Apr 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Shadowrun Online
Replies: 3
Views: 5172

Re: Shadowrun Online

Tak vážení je to tady! :D Shadowrun Online vyšel v Early Acces sekci Steamu 31.3.2014 se slevou 30% za 21 euro.(sleva je do 7.4.)