Search found 310 matches
- 13:02 01. Oct 2015
- Forum: Koš
- Topic: Kolabuje mi počítač?
- Replies: 74
- Views: 48547
Re: Kolabuje mi počítač?
Mno tak zaprvé SSD rozhodně nedělá víc než procesor nebo RAM...výhody SSD se týkají téměř výhradně práce se soubory a trochu rychlejším čtením pagefile což je pasivní paměť a může zkrátit životnost SSD. Zadruhé ve stejné cenové kategorii moc lepších laptopů není a pokud jsou tak jedině bez OS ...
- 12:08 01. Oct 2015
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Guild Wars 2 video
- Replies: 10
- Views: 9937
Re: Guild Wars 2 video
Akorát teda Free verze maj omezení na posílání věcí přes Mail, nějaký chat omezení a character slot+bag slot omezení. Ale jinak je nafurt free přístup ke všemu contentu až po datadisk kterej se musí koupit pak teda, stim že core game měl bejt součástí datadisku tak jako tak.
- 12:02 01. Oct 2015
- Forum: Koš
- Topic: Kolabuje mi počítač?
- Replies: 74
- Views: 48547
Re: Kolabuje mi počítač?
Mno jestli můžu přidat svojí troškou, tak bych šel asi do toho Aceru. Převážně z pohledu osobní preference, například víc věřím Intelu a Nvidii (a myslím si že ještě pořád jsou stabilnější trochu). Papírově jsou ty laptopy skoro stejné oba mají pro a proti tak nějak v rovnováze...Acer má maličko ...
- 12:43 24. Dec 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 106025
Re: Vánoce....
Tak všem šťastné a veselé a hlavně přežít svátky ve zdraví jak fyzickém tak duševním 
- 05:28 28. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: Proměň sebe
- Replies: 18
- Views: 14993
Re: Proměň sebe
Ještě dodám že když to sešlu z kouzel postavy (nevím jak itemy) tak mi to poprvé promění normálně ale každá další proměna trvá vždycky jen vteřinu než mi jí to dispellne a to až do další meditace.
- 18:17 14. Oct 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
- Replies: 48
- Views: 38780
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Tak já jsem taky out bohužel nezvládám.
- 13:40 09. Oct 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
- Replies: 48
- Views: 38780
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Zatím ještě pořád nevím jistě ale mohl bych se taky ukázat ještě upřesním po víkendu.
- 22:52 17. Sep 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572362
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Když to bude ve čtvrtky tak bych se taky zas někdy ukázal páč ten den přejíždim z Kladna zpět do Prahy I když budu mít do 7 hodiny 
- 01:23 31. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Zaklínačovy neomezený kouzla a mínusová únava
- Replies: 2
- Views: 3496
OPRAVENO - Zaklínačovy neomezený kouzla a mínusová únava
Takže o minusové únavě jsm našel akorát jeden topic v koši tak doufám nikoho neopakuju. Nedávno jsem začal zaklínače a to že se mam infinite kouzel nultého kruhu je fajn, akorát že to rozhazuje únavu a tak opakovaným sesíláním ledového paprsku se člověk dostane klidně na -100+% procent. Ne neměnila ...
- 12:38 22. Jul 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572362
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Pokud se pude do hospo zítra tak bych se přidal 
- 23:37 11. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Černokněžník
- Replies: 249
- Views: 134497
Re: Černokněžník
No spánek to neschazuje to jsem zkoušel, lékarny už taky ne a protože jsem warlock medituju jen občas ale když už medituju shodí to regen.
- 11:35 11. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: Černokněžník
- Replies: 249
- Views: 134497
Re: Černokněžník
Padá to po meditu ne po spánku aspoň mě.
- 18:11 02. Apr 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Nováčkovské dotazy
- Replies: 249
- Views: 174751
Re: Nováčkovské dotazy
(Co přesně je nehratelný? sekání?) Spousta lokací na Thálii se teď seká nezávisle na strojích, jinak...No tak jako vždy nový drivery updaty a podobně. Pohrát si s kompatibilitou, zkusit to rozjet pod XP packem nebo nastavit správce. Nadruhou stranu pokud máš tyhle dvě zapnutý zkus je vypnout (mě ...
- 14:54 02. Apr 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572362
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Já bych chuť měl ale jsem Kladno-bound do pátku.
- 01:50 01. Apr 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Shadowrun Online
- Replies: 3
- Views: 5172
Re: Shadowrun Online
Tak vážení je to tady!
Shadowrun Online vyšel v Early Acces sekci Steamu 31.3.2014 se slevou 30% za 21 euro.(sleva je do 7.4.)