Search found 12 matches

by donar
17:44 01. Sep 2016
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách
Replies: 3
Views: 3919

VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách

Ahoj,
při průchodu přední branou mě to teleportovalo na hradby, ze kterejch už nejde slézt. Prosím nějakého dobrodince o osvobození (nechám zapnutého klienta). Acc: donarek, postava: Alfred Vecoris.

Díky
by donar
17:47 06. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Alwariel - Přístav - U Mrzutého šotka
Replies: 4
Views: 6392

OPRAVENO: Alwariel - Přístav - U Mrzutého šotka

Většina (patrně všechny) pochutiny a nápoje od hostinského Morila nejdou použít.
by donar
17:34 06. Jan 2016
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Alwariel
Replies: 0
Views: 13486

Alwariel

Ach, Alwariel krásný jsi
kde racci hrejí si,
maják se tyčí
by donar
19:44 18. Dec 2015
Forum: Koš
Topic: Lagy
Replies: 115
Views: 62608

Re: Lagy

Ňák to laguje (přijde mi už druhý den), takový serverový mega-lagy, jednou za pár minut.

EDIT: ping na server je normální
by donar
20:57 07. Dec 2015
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408760

Re: Poděkování

Srandovní epitafy u/v Tarténské hrobce :lol:
by donar
19:55 03. Apr 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
Replies: 6
Views: 4751

OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

lokace: Pevnost ostroh - Krčma U sťatýho setníka - Noclehárna

Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.

Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.

Snad mě ...
by donar
21:49 30. Mar 2015
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408760

Re: Poděkování

Díky moc všem herečkám, hercům a človíčkovy zodpovědnému za hudební podkres - dnešní divadlo bylo velice epesní ! Díky
by donar
23:35 27. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Petr Rozumbrad
Replies: 1
Views: 2911

OPRAVENO: Petr Rozumbrad

NPC Kupec Petr Rozumbrad v Drahonicih neprijima baliky i kdyz mi ho pro nej dal recepcni v Carotvrzi. Nema zadny dialog.