Search found 12 matches
- 17:52 01. Sep 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách
- Replies: 3
- Views: 3919
- 17:44 01. Sep 2016
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách
- Replies: 3
- Views: 3919
VYŘEŠENO - Pevnost Isil - uvězněn na hradbách
Ahoj,
při průchodu přední branou mě to teleportovalo na hradby, ze kterejch už nejde slézt. Prosím nějakého dobrodince o osvobození (nechám zapnutého klienta). Acc: donarek, postava: Alfred Vecoris.
Díky
při průchodu přední branou mě to teleportovalo na hradby, ze kterejch už nejde slézt. Prosím nějakého dobrodince o osvobození (nechám zapnutého klienta). Acc: donarek, postava: Alfred Vecoris.
Díky
- 17:47 06. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Alwariel - Přístav - U Mrzutého šotka
- Replies: 4
- Views: 6392
OPRAVENO: Alwariel - Přístav - U Mrzutého šotka
Většina (patrně všechny) pochutiny a nápoje od hostinského Morila nejdou použít.
- 17:34 06. Jan 2016
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Alwariel
- Replies: 0
- Views: 13486
Alwariel
Ach, Alwariel krásný jsi
kde racci hrejí si,
maják se tyčí
kde racci hrejí si,
maják se tyčí
Re: Lagy
Ňák to laguje (přijde mi už druhý den), takový serverový mega-lagy, jednou za pár minut.
EDIT: ping na server je normální
EDIT: ping na server je normální
- 20:57 07. Dec 2015
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408760
Re: Poděkování
Srandovní epitafy u/v Tarténské hrobce 
- 14:32 19. Apr 2015
- Forum: Koš
- Topic: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
- Replies: 5
- Views: 4494
Re: nelze se připojit - naskočení hlášky "Byl jsi zaveden"
Mám to stejný, asi to řeší tady: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 29#p259829
- 21:28 03. Apr 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
- Replies: 6
- Views: 4751
- 20:40 03. Apr 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
- Replies: 6
- Views: 4751
Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
Šlo otevřít bez klíče.
- 19:55 03. Apr 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
- Replies: 6
- Views: 4751
OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu
lokace: Pevnost ostroh - Krčma U sťatýho setníka - Noclehárna
Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.
Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.
Snad mě ...
Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.
Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.
Snad mě ...
- 21:49 30. Mar 2015
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408760
Re: Poděkování
Díky moc všem herečkám, hercům a človíčkovy zodpovědnému za hudební podkres - dnešní divadlo bylo velice epesní ! Díky
- 23:35 27. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Petr Rozumbrad
- Replies: 1
- Views: 2911
OPRAVENO: Petr Rozumbrad
NPC Kupec Petr Rozumbrad v Drahonicih neprijima baliky i kdyz mi ho pro nej dal recepcni v Carotvrzi. Nema zadny dialog.