OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
donar
Nováček
Posts: 16
Joined: 11:56 11. Jun 2009

OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by donar »

lokace: Pevnost ostroh - Krčma U sťatýho setníka - Noclehárna

Vlezl jsem dovnitř bez klíče, následně zmáčknul tlačítko u dveří, protože "chm.. co to asi dělá?" a dveře jsou teď zamknutý a nejde vylézt.

Tzn. asi nefunguje to tlačítko, co má dveře v případě ztráty klíče otevřít nebo nevim.

Snad mě odsud někdo mezitím osvobodí :-D

EDIT: úspěšně osvobozen zvenčí, díky dotyčnému :)
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by karolina »

A jak jsi tam vlezl bez klíče?
Na vyžádání.
donar
Nováček
Posts: 16
Joined: 11:56 11. Jun 2009

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by donar »

Šlo otevřít bez klíče.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by karolina »

Aha, takže past na neplatiče!

Opravím.. pro ty co si zakoupí klíč!
Na vyžádání.
donar
Nováček
Posts: 16
Joined: 11:56 11. Jun 2009

Re: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by donar »

:-)))
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by kucik »

Mozna jsem rozbil script toho tlacitka. Funguji jine?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: OPRAVENO: Nefunkční tlačítko od dveří v krčme na Ostrohu

Post by karolina »

kucik wrote:Mozna jsem rozbil script toho tlacitka. Funguji jine?
Nerozbil.. dveřím chyběl skript
Na vyžádání.
Locked