Search found 2 matches
- 16:35 28. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu od noveho prichoziho.
- Replies: 43
- Views: 13495
Re: Par dotazu od noveho prichoziho.
Byly to flašky a ampule vyrobene mnou pomoci craftu, protože žádný přísady na lahev nemužu najit. Pokud se neprodavaji jinde. Byl to ten obchodnik vedle kovaře co stoji u fontany. Jak se zeptat na cenu to nevim. když se zeptam co mi za to da tak řekne že nemam nic co ho zajima. (Zajimalo, teď už ...
- 16:12 28. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu od noveho prichoziho.
- Replies: 43
- Views: 13495
Re: Par dotazu od noveho prichoziho.
Taky mam menši otazečku.
V obchodnickém cechu po mě jeden chtěl 8 skleněných lahví.
Co přesně tim myslel? Nebral ani flašky ani ampule. A žádnou přísadu na vyrobu předmětu lahev tole spravce dilen neprodaval.
Da se vyrobit a jenom hledam přisadu tam kde neni, nebo nějaka chybka?
V obchodnickém cechu po mě jeden chtěl 8 skleněných lahví.
Co přesně tim myslel? Nebral ani flašky ani ampule. A žádnou přísadu na vyrobu předmětu lahev tole spravce dilen neprodaval.
Da se vyrobit a jenom hledam přisadu tam kde neni, nebo nějaka chybka?