Nejdrive bych se rad omluvil jetli je tento topic mimo sekci,jelikoz sem nenasel sekci s dotazy od novacku tak sem to napsal sem.
Zaujaly mne vase stranky ohledne Rp hrani ve svete neverwinteru a tak sem se rozhod ze bych se mohl pripojit a zacit hrat svou postavu v tomto svete.Drive sem hral Rp na serverech pro Ultimu Online ale posledni dobou tyto servery upadaj proto sem se uchylil k neverwinteru.
Stranky a forum komplet sem precetl asi desetkrat a i presto mam nake dotazy,ktere doufam by sli zodpovedet.
Prvni dotaz je ohledne serveru,presneji de o to jaka je tu hratelnost,ponevadz pokud tu hraje nanejvis 15 hracu denne tak to by se clovek asi moc nepobavil v tak velkem svete.
Druhy dotaz je ohledne hry samtone.Jestli je mozne tu mit jakysi pronajem ci chatu,srub nebo carodejnou vez jako svoje panstvi.(nemluvim o zabezpeceni jako pasti ,zamcene truhly a dvere na klic. to je vec hracu jak si to zabezpecej.)Jen jestli je tu ta moznost se dostat k necemu takovemu kde bych byl jakoby doma,jelikoz ne kazdej dobrodruh je tulakem co spi u ohniste.
Predem dekuji za odpoved.