Nojo dobrá rada jen trochu pozdě...
ale expy mi nevrati
mimoto chtěl sem dat princreen ale nešlo to fotnou
napiše mi to přímo : Zabil/a tě Thalia 1.9
Search found 11 matches
Smrt
Nevšiml sem si takoveho vlakna tak zakladam nove.
Chci se zeptat jak je možné že když se po smrti objevím u chrámu kde mam svazanou duši a odloguju se tak při přištim nalogovani sem opět mrtvy nebo umirajici u chrámu a při oživení mi to sežere zase další skušenosti jako bych zemřel nanovo.
Stalo se ...
Chci se zeptat jak je možné že když se po smrti objevím u chrámu kde mam svazanou duši a odloguju se tak při přištim nalogovani sem opět mrtvy nebo umirajici u chrámu a při oživení mi to sežere zase další skušenosti jako bych zemřel nanovo.
Stalo se ...
- 12:10 27. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
Ne, nedělal jsem nic. Přihlašování, kde vyplňuješ jméno a heslo je kontrola účtu na bioware master serveru.
Můžeš jí zakázat, pokud v hosts přepíšeš DNS adresu serveru něčím jako: 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
udělej ten samy postup, mě to pomohlo a už nemam problem
možna ti ...
Můžeš jí zakázat, pokud v hosts přepíšeš DNS adresu serveru něčím jako: 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
udělej ten samy postup, mě to pomohlo a už nemam problem
možna ti ...
- 18:05 22. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
tak jo už mi to šlo, díky moc, snad už nebudu mít žádne další problemy
- 08:25 22. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
no u mě to nechce, ja ji tam vpíšu, dám třeba enter a ono mi to vypiše: Vámi zadaný Thalie CD-key již používá uživatel s účtem: yarpen. přitom sem přihlašeny na tomhle učtu ... a když tak vpíšu tu IP a dam aktualizovat tak mi to vpíše to same ...
- 22:48 21. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
nojo s tim zaškrtnutim mě to napadlo ale nechci riskovat, jinak jak ji mam změnit když tam vpíšu tuhle novou adresu tak ona se mi tam neuloží, nebo to musim zase řešit přez ten Thalia key ?
- 22:01 20. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
Ahoj, dá se mi potvrdit 2IP adresy ? jsem totiž na privatě v Brně a tady mame jinou Ip
- 14:52 13. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
jo díky, už mi to jde
zapsal sem to do toho hosts
zapsal sem to do toho hosts
- 23:01 12. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
s tim Y a y se omlouvam
nedělal si ale něco s mojim acc ? nejde se mi přihlasit už vubec...
teď mi to piše nespravne heslo nebo jmeno a přitom jsem měl dane zapamatovat heslo a nic sem na tom neměnil
nedělal si ale něco s mojim acc ? nejde se mi přihlasit už vubec...
teď mi to piše nespravne heslo nebo jmeno a přitom jsem měl dane zapamatovat heslo a nic sem na tom neměnil
- 19:07 12. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
yarpen/yarpen/yarpen
- 15:39 12. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nemozne pripojeni
- Replies: 181
- Views: 56632
Re: Nemozne pripojeni
Zdravím
jsem tu nový a mám stejný problém s tím, že když se dostanu do hry tak mě to vyhodí po chvíli s tím, že čas vypršel.
Pls poraďte. Ip adresu sem si kontrolovam na googlu a byla dobra. Tak nevim kde je zakopany pes
jsem tu nový a mám stejný problém s tím, že když se dostanu do hry tak mě to vyhodí po chvíli s tím, že čas vypršel.
Pls poraďte. Ip adresu sem si kontrolovam na googlu a byla dobra. Tak nevim kde je zakopany pes