Nemozne pripojeni
Nemozne pripojeni
Zdravim
Mam dotaz, po nahrani hry a datadisku a stazeni vsech veci pro Thalii,
registrace apd. se nemohu pripojit vubec do hry.
Necham a nebo odklikam vsechnyreklamy a demo u hry a pak kdyz tam ma skocit ta tabulka s tim co chci delat, tedy jestli singel a nebo neco jineho, mam cernou obrazovku s viditelnym kurzorem.Nemohu tedy nic delat, kdyz neni nic videt.Ale kdyz jezdim v pribliznych mistech tabulky, tak sou slyset zvuky tech odkliknuti ruznych smeru hry.
Nemate nekdo radu?
Diky predem
ps:jeste jednu otazku,chodi pri registraci na webu nejaka zprava na muj email?Me zatim neprislo nic,ani po registraci na webu, ani na foru.
Mam dotaz, po nahrani hry a datadisku a stazeni vsech veci pro Thalii,
registrace apd. se nemohu pripojit vubec do hry.
Necham a nebo odklikam vsechnyreklamy a demo u hry a pak kdyz tam ma skocit ta tabulka s tim co chci delat, tedy jestli singel a nebo neco jineho, mam cernou obrazovku s viditelnym kurzorem.Nemohu tedy nic delat, kdyz neni nic videt.Ale kdyz jezdim v pribliznych mistech tabulky, tak sou slyset zvuky tech odkliknuti ruznych smeru hry.
Nemate nekdo radu?
Diky predem
ps:jeste jednu otazku,chodi pri registraci na webu nejaka zprava na muj email?Me zatim neprislo nic,ani po registraci na webu, ani na foru.
Re: Nemozne pripojeni
Ahoj. Zadna zprava nechodi. Prakticky stejnou chybu jsem mel jednou u sebe. Je potreba najit verzi ovladacu graficky karty, s kterou to bude fungovat. Doporucuji zacit od nejnovejsich a zkouset.
Jeste se muzes zkusit pripojit tak, ze si vytvoris zastupce (nebo jak se to ve win jmenuje) kterej ti bude spoustet primo nwmain (lezi v adresari NWN, kde mas nainstalovanou hru) s parametrem +connect thalie.pilsfree.cz
Takze neco jako: C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect thalie.pilsfree.cz
Jeste se muzes zkusit pripojit tak, ze si vytvoris zastupce (nebo jak se to ve win jmenuje) kterej ti bude spoustet primo nwmain (lezi v adresari NWN, kde mas nainstalovanou hru) s parametrem +connect thalie.pilsfree.cz
Takze neco jako: C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect thalie.pilsfree.cz
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemozne pripojeni
Ano, tuhle chybu dělají ovladače Nforce v nějaké verzi XX-YY, pokud si nainstaluješ nejnovější, tak ti to půjde. Máš nvidii, že jo? 
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Re: Nemozne pripojeni
Nějaké bohem zapomenuté fórum wrote:Řešení 1:
Instalace starších ovladačů 97.94 či lépe 158.19 u Windows XP a 163.11 Beta u Windows Vista.
Řešení 2:
Nechejte si poslední ovladače a vytvořte zástupce spouštěcího souboru nwmain.exe na ploše. Následná editace příkazového parametru na: nwmain.exe +TestNewModule "modulename". Poté po spuštění hry tímto stačí jen dát Cancel na chybovou hlášku o nemožnosti nahrání modulu modulename a máte hru i s menu.
Řešení 3:
Nefunguje se zapnutým Antialiasingem!!!
Normálně si naistalujte nejnovější ovladače pro svoji grafickou kartu. Jděte do složky kde máte nainstalovanou hru. Pravým tlačítkem zmáčkněte na nwnmain.exe, vlastnosti, nahoře kompaktibilita a zaškrtněte spustit v režimu 256 barev. Hra vám poběží i na nejnovějších driverech.
Poznámka:
Dle informace od Sylmaela je tento problém už v nVidia driverech vyřešen
175.16_geforce_winxp_32bit_english_whql.exe
Alespoň jedno by mělo fungovat, vyzkoušeno
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Nemozne pripojeni
Jasne, nvidii.Ozkousim to a dam vedet.
Zatim diky.
Zatim diky.
Re: Nemozne pripojeni
Tak sem stahla nake drivers a muzu se dostat dal.
Ale, mam vse stazene ze sekce ke stazeni ale pri
nahravani Thalie dostavam hlasku ze mi chybi:
thalie_mod-2-1
................1_1
thalie_cr_2_1
.............1_1
thalie_main_2
.................1
Stahla sem jak vsechny postupne, tak i ten ucelenej balicek vsech haku a stejnej problem.
Dale dotaz:pred vpustenim mi to psalo neco jako :chybne heslo apd.
tak sem tam v te tabulce odmackla vytvorit novy ucet, vypsala nick,
email a heslo a pak uz me to pustilo dal ale zajimalo by me, proc nekdo kdo ma uz udelanej ucet na Thalii a zmenil si u me CDkey ho to nechce pustit dal a pise mu to to same jako me pred vytvorenim uctu ve hre a kdyz chce pokracovat jako ja, tak dostane hlasku o uz pouzivanem nicku a emailu.Ptam se protoze mi znamej rikal, ze takhle muze nekdo hrat u nekoho jineho, jen kdyz si zmeni ten CDkey.
Diky M.
Ale, mam vse stazene ze sekce ke stazeni ale pri
nahravani Thalie dostavam hlasku ze mi chybi:
thalie_mod-2-1
................1_1
thalie_cr_2_1
.............1_1
thalie_main_2
.................1
Stahla sem jak vsechny postupne, tak i ten ucelenej balicek vsech haku a stejnej problem.
Dale dotaz:pred vpustenim mi to psalo neco jako :chybne heslo apd.
tak sem tam v te tabulce odmackla vytvorit novy ucet, vypsala nick,
email a heslo a pak uz me to pustilo dal ale zajimalo by me, proc nekdo kdo ma uz udelanej ucet na Thalii a zmenil si u me CDkey ho to nechce pustit dal a pise mu to to same jako me pred vytvorenim uctu ve hre a kdyz chce pokracovat jako ja, tak dostane hlasku o uz pouzivanem nicku a emailu.Ptam se protoze mi znamej rikal, ze takhle muze nekdo hrat u nekoho jineho, jen kdyz si zmeni ten CDkey.
Diky M.
Re: Nemozne pripojeni
Tak popořadě:
Když sis to stáhla, rozbalilas to a umístila do správných adresářů?
To znamená všchno .hak do složky hak, .bmu do music a tak dál?
Když zmáčkneš tlačítko ,,multiplayer" hra se připojuje na bioware server, kde kontroluje tvoje přihlašovací jméno a heslo.
Pokud se ti to podařilo překonat, tak fajn
Pouze změna klíče ni neřeší. Musí samozřejmě použít i svoje přihlašovací jméno.
Používaná email to asi nikde nepíše, protože email se tam nikde neokontroluje, ani nezadává.
Mám trochu chaos v tom, co jsi vlastně dělala.
Když sis to stáhla, rozbalilas to a umístila do správných adresářů?
To znamená všchno .hak do složky hak, .bmu do music a tak dál?
Když zmáčkneš tlačítko ,,multiplayer" hra se připojuje na bioware server, kde kontroluje tvoje přihlašovací jméno a heslo.
Pokud se ti to podařilo překonat, tak fajn
Pouze změna klíče ni neřeší. Musí samozřejmě použít i svoje přihlašovací jméno.
Používaná email to asi nikde nepíše, protože email se tam nikde neokontroluje, ani nezadává.
Mám trochu chaos v tom, co jsi vlastně dělala.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemozne pripojeni
Tak hlasim ze uz sem byla ve hre
Vse ok, jen nevidim oblohu ale jen mlhu.Je mozne ze sem nekde
neco narusila a nebo to ta Nvidie nepodporuju?
Vse ok, jen nevidim oblohu ale jen mlhu.Je mozne ze sem nekde
neco narusila a nebo to ta Nvidie nepodporuju?
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Nemozne pripojeni
Po spusteni NWN mam ciernu obrazovku aj ja ale ja som sa uz naucil odkliknut to na slepo

ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Nemozne pripojeni
šikulka

Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Nemozne pripojeni
Zkus si v nastaveni grafiky povolit nebe, nebo skyboxy, nebo jak se to jmenuje.Michaela wrote:Tak hlasim ze uz sem byla ve hre![]()
Vse ok, jen nevidim oblohu ale jen mlhu.Je mozne ze sem nekde
neco narusila a nebo to ta Nvidie nepodporuju?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemozne pripojeni
Tak hlasim ze je videt i to nebe a nemusela sem nic prepinat.
Druhy den uz to bylo videt.
K tomu prihlaseni druhe osoby:prihlasil se u me na webu a prepsal si
IP adresu a i CDkey a nepusti ho to tam.Pise to chybne heslo nebo
jmeno.Je nutne jeste neco jineho?
Diky
Druhy den uz to bylo videt.
K tomu prihlaseni druhe osoby:prihlasil se u me na webu a prepsal si
IP adresu a i CDkey a nepusti ho to tam.Pise to chybne heslo nebo
jmeno.Je nutne jeste neco jineho?
Diky
Re: Nemozne pripojeni
Pravděpodobně nemá registrovaný účet na bioware.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemozne pripojeni
\WINDOWS\system32\drivers\etc
tady si dej do souboru hosts tento řádek
tady si dej do souboru hosts tento řádek
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Nemozne pripojeni
Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.
Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí hlášku o vypršení časového limitu nebo tak nějak.
Co by to mohlo být jiného?
(acc: Dilvish_2)
Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí hlášku o vypršení časového limitu nebo tak nějak.
Co by to mohlo být jiného?
(acc: Dilvish_2)
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.