Nemozne pripojeni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Michaela
Nováček
Posts: 5
Joined: 17:01 19. Jul 2009

Nemozne pripojeni

Post by Michaela »

Zdravim
Mam dotaz, po nahrani hry a datadisku a stazeni vsech veci pro Thalii,
registrace apd. se nemohu pripojit vubec do hry.
Necham a nebo odklikam vsechnyreklamy a demo u hry a pak kdyz tam ma skocit ta tabulka s tim co chci delat, tedy jestli singel a nebo neco jineho, mam cernou obrazovku s viditelnym kurzorem.Nemohu tedy nic delat, kdyz neni nic videt.Ale kdyz jezdim v pribliznych mistech tabulky, tak sou slyset zvuky tech odkliknuti ruznych smeru hry.
Nemate nekdo radu?
Diky predem

ps:jeste jednu otazku,chodi pri registraci na webu nejaka zprava na muj email?Me zatim neprislo nic,ani po registraci na webu, ani na foru.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by kucik »

Ahoj. Zadna zprava nechodi. Prakticky stejnou chybu jsem mel jednou u sebe. Je potreba najit verzi ovladacu graficky karty, s kterou to bude fungovat. Doporucuji zacit od nejnovejsich a zkouset.

Jeste se muzes zkusit pripojit tak, ze si vytvoris zastupce (nebo jak se to ve win jmenuje) kterej ti bude spoustet primo nwmain (lezi v adresari NWN, kde mas nainstalovanou hru) s parametrem +connect thalie.pilsfree.cz
Takze neco jako: C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect thalie.pilsfree.cz
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by jaara »

Ano, tuhle chybu dělají ovladače Nforce v nějaké verzi XX-YY, pokud si nainstaluješ nejnovější, tak ti to půjde. Máš nvidii, že jo? :-)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Nemozne pripojeni

Post by George »

Nějaké bohem zapomenuté fórum wrote:Řešení 1:
Instalace starších ovladačů 97.94 či lépe 158.19 u Windows XP a 163.11 Beta u Windows Vista.

Řešení 2:
Nechejte si poslední ovladače a vytvořte zástupce spouštěcího souboru nwmain.exe na ploše. Následná editace příkazového parametru na: nwmain.exe +TestNewModule "modulename". Poté po spuštění hry tímto stačí jen dát Cancel na chybovou hlášku o nemožnosti nahrání modulu modulename a máte hru i s menu.

Řešení 3:
Nefunguje se zapnutým Antialiasingem!!!
Normálně si naistalujte nejnovější ovladače pro svoji grafickou kartu. Jděte do složky kde máte nainstalovanou hru. Pravým tlačítkem zmáčkněte na nwnmain.exe, vlastnosti, nahoře kompaktibilita a zaškrtněte spustit v režimu 256 barev. Hra vám poběží i na nejnovějších driverech.

Poznámka:

Dle informace od Sylmaela je tento problém už v nVidia driverech vyřešen
175.16_geforce_winxp_32bit_english_whql.exe

Alespoň jedno by mělo fungovat, vyzkoušeno :)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Michaela
Nováček
Posts: 5
Joined: 17:01 19. Jul 2009

Re: Nemozne pripojeni

Post by Michaela »

Jasne, nvidii.Ozkousim to a dam vedet.
Zatim diky.
Michaela
Nováček
Posts: 5
Joined: 17:01 19. Jul 2009

Re: Nemozne pripojeni

Post by Michaela »

Tak sem stahla nake drivers a muzu se dostat dal.
Ale, mam vse stazene ze sekce ke stazeni ale pri
nahravani Thalie dostavam hlasku ze mi chybi:
thalie_mod-2-1
................1_1
thalie_cr_2_1
.............1_1
thalie_main_2
.................1

Stahla sem jak vsechny postupne, tak i ten ucelenej balicek vsech haku a stejnej problem.

Dale dotaz:pred vpustenim mi to psalo neco jako :chybne heslo apd.
tak sem tam v te tabulce odmackla vytvorit novy ucet, vypsala nick,
email a heslo a pak uz me to pustilo dal ale zajimalo by me, proc nekdo kdo ma uz udelanej ucet na Thalii a zmenil si u me CDkey ho to nechce pustit dal a pise mu to to same jako me pred vytvorenim uctu ve hre a kdyz chce pokracovat jako ja, tak dostane hlasku o uz pouzivanem nicku a emailu.Ptam se protoze mi znamej rikal, ze takhle muze nekdo hrat u nekoho jineho, jen kdyz si zmeni ten CDkey.
Diky M.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by kucik »

Tak popořadě:
Když sis to stáhla, rozbalilas to a umístila do správných adresářů?
To znamená všchno .hak do složky hak, .bmu do music a tak dál?

Když zmáčkneš tlačítko ,,multiplayer" hra se připojuje na bioware server, kde kontroluje tvoje přihlašovací jméno a heslo.
Pokud se ti to podařilo překonat, tak fajn :mrgreen:

Pouze změna klíče ni neřeší. Musí samozřejmě použít i svoje přihlašovací jméno.

Používaná email to asi nikde nepíše, protože email se tam nikde neokontroluje, ani nezadává.

Mám trochu chaos v tom, co jsi vlastně dělala.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Michaela
Nováček
Posts: 5
Joined: 17:01 19. Jul 2009

Re: Nemozne pripojeni

Post by Michaela »

Tak hlasim ze uz sem byla ve hre :)
Vse ok, jen nevidim oblohu ale jen mlhu.Je mozne ze sem nekde
neco narusila a nebo to ta Nvidie nepodporuju?
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Nemozne pripojeni

Post by Prometheus »

Po spusteni NWN mam ciernu obrazovku aj ja ale ja som sa uz naucil odkliknut to na slepo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Nemozne pripojeni

Post by Czech_Luthor »

šikulka :lol: :lol:
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by kucik »

Michaela wrote:Tak hlasim ze uz sem byla ve hre :)
Vse ok, jen nevidim oblohu ale jen mlhu.Je mozne ze sem nekde
neco narusila a nebo to ta Nvidie nepodporuju?
Zkus si v nastaveni grafiky povolit nebe, nebo skyboxy, nebo jak se to jmenuje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Michaela
Nováček
Posts: 5
Joined: 17:01 19. Jul 2009

Re: Nemozne pripojeni

Post by Michaela »

Tak hlasim ze je videt i to nebe a nemusela sem nic prepinat.
Druhy den uz to bylo videt.
K tomu prihlaseni druhe osoby:prihlasil se u me na webu a prepsal si
IP adresu a i CDkey a nepusti ho to tam.Pise to chybne heslo nebo
jmeno.Je nutne jeste neco jineho?
Diky
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by kucik »

Pravděpodobně nemá registrovaný účet na bioware.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by Tretas »

\WINDOWS\system32\drivers\etc

tady si dej do souboru hosts tento řádek
127.0.0.1 nwmaster.bioware.com #nwn master server
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Dilvish
Nováček
Posts: 47
Joined: 03:11 30. Jan 2009
Contact:

Re: Nemozne pripojeni

Post by Dilvish »

Předpokládám, že chyba je na mém přijímači/poskytelovateli netu, ale stejně to zkusím.

Ode dneška mi zničehonic přestala fungovat hra na Thalii. Bez problému se proklikám hrou až k připojení na Thalii, když si ale vyberu postavu ke hře, zčerná obrazovka a chvíli se nic neděje. Na závěr nwn vyhodí hlášku o vypršení časového limitu nebo tak nějak.

Co by to mohlo být jiného?
(acc: Dilvish_2)
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.

pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
Locked